Київська опера відкриє 44-й сезон новою рок-виставою з хітами українських виконавців

Київський муніципальний академічний театр опери та балету відкриє 44-й сезон премʼєрою музичної вистави "Патріот". Про це повідомляє “Укрінформ”, інформує “Дім”.
Так, директор та художній керівник Київської опери на Подолі Петро Качанов після закриття 43-го театрального сезону розповів, що в рок-опері "Патріот" поєднають хіти легендарних українських виконавців.
Зокрема, гуртів "Скрябін", "Братів Гадюкіних", Марії Бурмаки, Тараса Петриненка, Ярмака та Костянтина Москальця (пісня "Вона").
“Аранжування створюють відомі українські композитори Борис Севастьянов та Іван Небесний”, — йдеться у повідомленні.
Своєю чергою у завершальному гала-концерті 43-го театрального сезону був залучений практично весь склад оперної та балетної труп театру.

Звучали переклади українською арій Джульєтти з опери Шарля Гуно і Тоски з опери Джакомо Пуччіні, відомих куплетів Мефістофеля з "Фауста" Шарля Гуно, партій з "Дон Жуана" Моцарта та "Богеми" Пуччіні, інші зразки закордонної класики.
Також артисти виконували твори українських композиторів, а глядачі побачили балетні сцени з "Історій у стилі танго", "Лускунчика Гофмана", "Майської ночі", "Сойчиного крила".
Загалом упродовж 43-го театрального сезону Київська опера на Подолі успішно представила чотири прем’єри — одну виставу українського композитора, дві постановки світової класики та дитячий проєкт.
Читайте також: Львівський органний зал проведе понад 50 мистецьких подій у липні — програма концертів














