Культури поза політикою не може бути, якщо ти патріот, — Сеітаблаєв (ВІДЕО)

Фото: drogmedia.net.ua

В Україні все частіше знімають фільми, присвячені бойовим діям на Донбасі. Це й не дивно, адже культури поза політикою бути не може.

Таку думку висловив кримськотатарський кіноактор, режисер театру і кіно, сценарист Ахтем Сеітаблаєв в ефірі програми "На самом деле: Крым" на телеканалі "Дом".

"В останні роки з'являються, на мій погляд, видатні фільми про російсько-українську війну. Я маю на увазі, наприклад, "Погані дороги" Наталки Ворожбит, "Атлантиду" Валентина Васяновича. Є спроби, на мій погляд, досить вдалі прорефлексувати про війну на території сатири і комедії — "Наші котики" Володимира Тихого. На мій погляд, не могло бути інакше", — зазначив режисер.

Сеітаблаєв також додав, що не розуміє виразу "культура поза політикою".

"Це таке фарисейство. Не може бути культури поза політикою, якщо ти відчуваєш себе громадянином цієї країни. Я теж проти "ура-патріотизму", я проти необдуманої пропаганди. Проти пропаганди як такої я не маю нічого проти. Пропаганда здорового глузду — це дуже хороша пропаганда", — вважає він.

Раніше повідомлялось, що на території окупованого Криму, за наявною інформацією, Російська Федерація здійснює підготовку до розміщення ядерної зброї.

Читайте також: РФ намагається дискредитувати ідею "Кримської платформи" у будь-який спосіб, — МЗС

Прямий ефір