Контейнери від "Джавелінів", фрагменти знищеної техніки, уламки ракет: військові відкрили у центрі Києва мілітарі-паб

Мілітарі-паб "Гарнізон". Скриншот: kanaldim.tv

П'ятеро військових у центрі Києва відкрили мілітарі-паб "Гарнізон". Хлопці з 5-го легіону захищають Україну на найгарячіших напрямках. Вони, як ніхто, знають, що треба жити тут і зараз, тому вирішили не відкладати відкриття закладу на мирні часи. У пабі дають концерти живої музики та виступають зі стендапами. Детальніше про заклад та його створення розповідається у сюжеті "Ранку Вдома".

Контейнери від "Джавелінів", ящики від використаних боєприпасів, фрагменти знищеної техніки, уламки ракет, прапори з підписами та побажаннями від бійців спецпідрозділу, від друзів із Латвії, фотографії побратимів — це не музей, як може здатися спочатку, а паб. Його у центрі Києва відкрили п'ятеро військових. 

"Народилася ідея у нас з побратимами  — зробити таке місце, куди ми б змогли прийти, повернувшись із фронту, поспілкуватися, розказати свої історії. Місце, в якому будуть шанувати в першу чергу — наше святе воїнство українське", — розповідає співвласник закладу Арсеній Білодуб.

Хлопці з 5-го легіону захищають Україну на найгарячіших напрямках: Київщина, Харківщина, Соледар, Бахмут, Чернігівщина. Саме під час боїв уперше з'явилось слово "гарнізон" — так бійці назвали місця, де вони розбудовували свої позиції на фронті. Згодом, коли виникла ідея відкрити паб, назва для нього вже була напоготові. 

Відкрити заклад вирішили в серці Києва — на Хрещатику, в місці, яке завжди давало життя атмосферним закладам столиці. У "Гарнізоні" для хлопців, які повернулися з фронту, звучать стендапи зі справжнім військовим гумором. Тут навіть дають концерти живої музики. На кухні "Гарнізоном" командує людина з ресторанним досвідом — готує, вкладаючи у страви всю душу та тепло, адже розуміє, хто гості. 

Стіни та полиці пабу з часом матимуть зовсім інший вигляд. Вони поповняться речами та фотографіями, котрі гості привезуть до Києва з гарячих точок. Бажаючі можуть залишити тут щось на згадку про те, як Україна боролась за свою ідентичність і майбутнє.

Читайте також: Бучанці, що пережили окупацію, виготовляють унікальні монети з переплавлених гільз — такі вже є у Ентоні Блінкена та Бориса Джонсона

Медіа-партнери
Прямий ефір