Коли в Україні можуть провести Олімпійські ігри, розповіли в Кабміні

Фото с сайта armyinform.com.ua

Міністерство молоді та спорту розглядає можливість проведення Олімпіади в Україні у 2030 або 2032 роках.

Про це розповів очільник відомства Вадим Гутцайт, зазначає "Суспільне.Спорт".

Ідею проведення ігор у нашій державі раніше озвучував президент Володимир Зеленський. У міністерстві зараз оцінюють цю можливість.

"Ми дивимося на 2030 та 2032 роки. Оцінюємо, де проводити в Україні, скільки це буде коштувати. Більше дивимося на Зимову Олімпіаду. Обговорюємо також Юнацькі Олімпійські ігри, чи одразу амбітна ціль — доросла Олімпіада", — зазначив Гутцайт.

За словами міністра, до зазначених років Україна може бути готовою проводити такі змагання.

"Ми вважаємо, що через 10 років у нас в країні буде розвиток, і ми будемо спроможні провести Олімпійські ігри", — додав міністр.

Приймання Олімпіади – амбітна ціль, і це дозволить, зокрема, створити нові робочі місця, впевнений очільник Мінмолодьспорту.

Хто стане господарем Зимової Олімпіади-2030, стане відомо у 2023 році. Рішення ухвалюватиметься на конгресі НОК. Проводити змагання хочуть Японія та США, також була подана спільна заявка Іспанії, Андорри та Франції. Про свій намір також заявили Канада та Україна.

Господаря Літньої Олімпіади-2032 мають визначити до 2025 року, проте дата, коли його визначатимуть, ще невідома. Боротися за проведення цих змагань збираються Індія, Індонезія, Катар, Німеччина, Іспанія, Австралія.

Нагадаємо, календар матчів на 2021 рік оприлюднила збірна України з футболу.

Читайте також: Олександр Усик потрапив у топ-15 кращих боксерів 2020 року

Медіа-партнери
Прямий ефір