Кіченок — сьома ракетка світу в парі, Калініна, Костюк і Цуренко оновили особисті рекорди в рейтингу WTA

Леся Цуренко. Фото: facebook.com/UkrainianTennisFederation

Рекордні українські результати у рейтингу Жіночої тенісної асоціації — рух вгору від провідних гравчинь в особистому й парному розрядах. Про місця у світовому рейтингу найкращих та боротьбу за недопуск спортсменок з Росії та Білорусі йдеться у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім". 

Найвищий серед усіх українок показник зараз має Людмила Кіченок. Вона знову поліпшила національний рекорд — наша тенісистка на сьомій позиції у світовому рейтингу серед тих, хто виступає у парах. 

Ангеліна Калініна піднялася на 28-у сходинку світового рейтингу — наразі вона є першою ракеткою нашого жіночого тенісу. Нещодавня чемпіонка турніру в Остіні Марта Костюк теж найвище за весь час виступів у професійному турі — 38-е місце у чільному списку. А от Леся Цуренко показала найбільший поступ — 14 позицій вгору — тепер киянка є номером 81 в тенісній еліті світу.    

"Я відчуваю спад через емоційну складову, через скандали з WTA. Зараз у мене є кілька днів, щоб відпочити та підготуватися до наступних змагань. Або зіграю турнір у Чарлстоні, в Америці, або повернуся в Європу готуватися до ґрунтової серії. Але в планах точно продовжувати сезон, тому що лише виступи на турнірах дають змогу допомагати нашій країні у боротьбі з загарбником", — каже Цуренко.

Тенісистку продовжує непокоїти невідсторонення білорусів та росіян від змагань. Леся Цуренко вважає ситуацію, що склалася, війною на спортивному фронті.

"Чи були опрацьовані всі можливі варіанти? Чи було бачення у наших функціонерів, як боротися у разі, якщо представники країн-агресорок будуть повернені на міжнародну арену? Це, по суті, війна на спортивному фронті. Якщо цю війну ми зараз не виграємо — це стане відповідальністю функціонерів. Наші спортсмени не мають нести відповідальність за бездіяльність функціонерів", — каже тенісистка.

Більше спортивних новин:

Медіа-партнери
Прямий ефір