Гурт KAZKA створює свій мультсеріал, – Олександра Заріцька (ВІДЕО)

Скрин из видео

Співачка Олександра Заріцька повідомила, що її гурт KAZKA створює власний мультсеріал. За словами солістки, історія закінчиться хеппі-ендом – головна героїня вийде заміж.

Про новий мультиплікаційний проєкт, а також про книгу, на створення якої авторів надихнула Заріцька, вона розповіла в ефірі телеканалу “Дом“.

“Ми презентували книгу про дівчинку Казку, вона чимось схожа на мене. Вона теж пухкенька, теж така симпатична дівчинка, і теж встряє в деякі пригоди. І ця книжка – це початок чогось більшого. Тому що ми, наш гурт, виходимо зараз на такий новий рівень – ми хочемо бути також мультиплікаційною історією, і ми пишемо, малюємо свій мультсеріал. У мультсеріалі в головної героїні трішки інше обличчя. У неї там хепі-енд, вона там заміж вийшла, всі справи. Вибачте за спойлер, але ось”, – сказала Олександра Заріцька.

Також Олександра розповіла детальніше про книгу, прототипом героїні якої вона стала. Написали твір Олександр Дерманський і Антон Сіяніка.

“Не хочеться, звичайно, так говорити, але я музою напевно була. Тому що у головної героїні і родимка, як у мене, і таке заплутане волосся, ну і такий животик трохи є. Написали її Сашко Дерманський та Антон Сіяніка. Раніше ця книга вже була у нас, але вона була у віршованій формі. Зараз це проза і вона велика і дуже крута. Я її перечитувала багато разів, і читала навіть дітям друзів. І їм дуже сподобалося. Книжка про мрію, і саме про дитячу мрію. Коли дівчинка тікає з дому і їде до пригод, зустрічає своє щастя, ось так”, – зазначила солістка групи KAZKA.

Прямий ефір