Досвід ніяк не допомагає, кожен раз — як нові змагання, — стрільчиня Олена Костевич про Олімпійські ігри

Олена Костевич. Фото: noc-ukr.org

Олена Костевич і олімпійська історія України вже довгий час ідуть поруч, і на цьому шляху чемпіонка Афін здобула бронзові нагороди Ігор у Лондоні, а також у Токіо. За версією Національного олімпійського комітету України, Олена Костевич також стала найкращою спортсменкою березня-2024. Мультимедалістка багатьох найпрестижніших змагань, переможниця цьогорічного чемпіонату Європи поділилась очікуваннями від Олімпіади-2024 та оцінкою своїх минулих досягнень у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

"Вже 20 років [у цьому виді спорту]. Цього року можна святкувати ювілей. Коли виходиш на старт, завжди налаштовуєшся на боротьбу. Зараз я теж налаштовуюсь на боротьбу. У мене є одне "золото" і три "бронзи", але всі вони для мене цінні. Досвід ніяк не допомагає, кожен раз — як нові змагання. Я сподіваюсь, що вистачить енергії, сил і натхнення на ці Олімпійські ігри", — коментує Олена Костевич. 

У березні 2024-го Олена Костевич та Олег Омельчук стали чемпіонами Європи у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів. Ліцензію на Олімпійські ігри-2024 Костевич отримала ще на Європейських іграх-2023.

Олена Костевич. Фото: noc-ukr.org

"Найважче — це перестрілки, які дуже часто відбуваються в моїй спортивній кар'єрі, особливо на Олімпійських іграх чи на чемпіонаті світу. Це завжди піковий момент. Коли приїжджаєш на змагання, завжди є передчуття чогось хорошого і великого. Все надихає високий результат", — каже  олімпійська чемпіонка про магію Ігор.

У травні Олена Костевич бере участь у Чемпіонаті Європи зі стендової стрільби (Лонато, Італія) та Кубку світу з кульової та стендової стрільби (Баку, Азербайджан). Опісля спортсменка візьметься за безпосередню підготовку до Олімпійських ігор у Парижі.

Більше новин спорту:

Прямий ефір