Для мене війна почалася, коли загинув Паша Лі, — актриса Атанасова

Паша Лі. Фото: Facebook

Актриса Ольга Атанасова довго не усвідомлювала, що почалася повномасштабна війна. Це розуміння до неї прийшло тільки 6 березня 2022 року, коли загинув її друг, актор, ведучий телеканалу "Дім" Паша Лі. З перших днів вторгнення Паша вивозив людей з Ірпеня, 6 березня його волонтерська машина потрапила під російський обстріл. Про це актриса розповіла в програмі "Точка опори" телеканалу "Дім".

"Навіть коли війна почалася, я не вірила до останнього, що таке може бути. Для мене війна почалася 6 березня, коли помер мій друг Паша Лі. Ось тоді до мене прийшло сприйняття і усвідомлення, що таке може бути, що люди гинуть. І гинуть не якісь уявні люди, а це друзі, батьки. І зі смертю Паші Лі до мене прийшло усвідомлення, що все це по-справжньому. Зовсім ніякого романтизму у війні немає, війна — це смерть", — поділилася вона.

Ольга одна з перших дізналась про загибель Лі.

"Мені зателефонував наш спільний друг і сказав, що таке може бути. Він не підтвердив це, але сказав, що це імовірно. Я одразу чомусь відчула, що це правда. Проте до останнього сподівалася, що Паша живий, бо його мама дуже переживала. Звісно, мамі сприйняти цю інформацію дуже важко, це нестерпно, і до останнього вона не вірила. Але потім все це підтвердилось", — розповіла актриса.

Атанасова працювала з Лі у виставі "Будь як вдома", в якій також грала Ада Роговцева.

"Я не можу сказати, що миз Пашею бачилися кожен день чи зідзвонювалися кожен день. Ні, такого не було. Але коли ми проводили час разом, ми були дуже близькі. Дуже багато було таких розмов, про які я вже ніколи ні з ким про це не поговорю. Ми завжди жартували, що ми дуже схожі, тільки він чоловік, а я жінка. Ми дуже розуміли один одного. Він був як сонечко. Всі конфлікти, які могли бути, він якось згладжував. Він був дуже сонячна людина, але при цьому дуже філософська, дуже розумна людина. Коли я згадую Пашу, в мене посмішка на обличчі, бо я згадую його сміх. Я не згадую Пашу в труні. Згадую Пашу сяючим, світлим", — зазначила Ольга.

Ольга Атанасова — акторка театру та кіно. Знімалася у серіалах "Різниця у віці", "Обираючи долю", "Вітряна жінка" та інші. Грає в антрепризах. Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну долучилася до благодійного акторського аукціону, проводить благодійні тренування, збираючи кошти для ЗСУ.

Читайте також: Вулиця Олександра Махова та провулок Павла Лі: імена героїв-журналістів увічнили — що про них відомо

Прямий ефір