Цей Кубок Девіса був для мене дуже емоційним, забрав дуже багато сил, — Владислав Орлов

Владислав Орлов. Фото: facebook.com/UkrainianTennisFederation

Команда, що заслужила сенсацію — чоловіча тенісна збірна України. Вона показала і командний дух, і командну роботу. Маючи стратегію перемоги, блискуче втілила її тактично. Кожен із учасників матчу Кубка Девіса проти Колумбії мав задачу, з якою цілком впорався. Дві особисті перемоги Олексія Крутих — база результату, але без впевненості, наполегливості, сили волі від Владислава Орлова виграти вирішальну зустріч було б неможливо. У програмі "Коло спорту" на каналі "Дім" Владислав розповів про основні моменти перемоги над командою Колумбії в матчевій зустрічі Кубку Девіса.

"Цей Кубок Девіса був для мене дуже емоційним, забрав дуже багато сил. Вже зараз я розумію, що наступного разу, якщо мене викличуть грати, то планувати турнір на наступний тиждень я точно не буду. Потрібно перепочити. Кубок Девіса — це інші змагання, тут викладаються не на 100%, а на 1000%", — каже він.

Матч проти Колумбії став для Орлова п'ятим викликом до збірної. Він поступився у першому сеті та все ж зміг відігратися у другому. У вирішальній партії українець перевів гру на тай-брейк, на якому взяв гору (7:4). Для української збірної ця перемога стала першою за сім років.

"Велика різниця — грати в перший день та грати вирішальний матч. Після першого дня мені вдалося зробити висновки, капітан в цьому допоміг. Я грав більш виважено, стримано, вдалося стримати заряд до самого кінця і перемогти. Дуже мені в цьому допомогла лавка, яка шалено мене підтримувала. Дуже за це вдячний. Вважаю, що це наша спільна велика перемога", — продовжує Владислав.

Матч із Колумбією став для капітана збірної України з тенісу Ореста Терещука 11-м у статусі капітана, сім з них він виграв.

Орест Терещук. Фото: facebook.com/UkrainianTennisFederation

"Що стосується нашого капітана, Ореста Терещука, то вважаю, що він прийняв дуже правильні рішення, в першу чергу, не поставивши мене та Олексія до пари і поберіг нас на одиночні зустрічі. Він дуже допомагав кожному гравцю технічно, тактично і ментально. Все це допомогло нам перемогти. Це була дуже цільна збірна", — вважає тенісист.

Владислав Орлов родом із Харкова. Його будинок був зруйнований росіянами у березні 2022 року — залишилися тільки стіни та частково дах. 24 лютого 2022 року вся сім'я тенісиста виїхала до західної України. Сам спортсмен у цей час був на тренуваннях в Іспанії.

"Для мене, звісно, це був шок. Взагалі все те, що відбувалося, було дуже емоційно важко. Я не розумів, чи вони там живі, де вони їдуть. Тенісний клуб "Унікорт" при ХНУ імені Каразіна, де я тренувався і навчався шість років, був частково пошкоджений. Зараз почав працювати. Нещодавно корпус економічного факультету постраждав від прямого влучення ракети", — розповідає Владислав.

Більше з "Кола спорту":

Прямий ефір