Частинка України в Грузії: переселенці відкрили сімейний ресторан у Тбілісі

Український ресторан у Тбілісі. Скриншот: kanaldim.tv

Частинка України в Грузії! У Тбілісі відкрився український сімейний ресторан. Спочатку переселенка з Києва Наталія Цуцкірідзе мала ідею відкрити вареничну, але з часом меню розширилося до справжнього ресторану. Про бізнес українців за кордоном дізнавайтеся у матеріалі "Ранку Вдома".

До повномасштабного вторгнення Наталія Цуцкірідзе разом із чоловіком-грузином та дітьми мешкали у Києві та мали свій бізнес — кафе грузинської кухні. Проте торік у лютому заклад довелось закрити. Сім'я евакуювалися до Грузії.

"Ми виїхали з Києва за кілька тижнів до війни. Війна нас застала вже в Тбілісі. До того в Києві вже було не дуже спокійно: мінування шкіл, посольства відкликали своїх дипломатів", — пригадує переселенка з Києва Наталія Цуцкірідзе.

Коли тривали бої за Київ Наталія Цуцкірідзе була в розпачі. Саме у цей нелегкий час родина і вирішила відкрити власну справу у Грузії. З приміщенням під ресторан допоміг друг родини.

"Ми три місяці не платили оренду. Це дало нам змогу і ремонт зробити, і працювати перший місяць. Якби не ця допомога, то, звичайно, це було б складніше", — пояснює Наталія Цуцкірідзе.

Тепер на стіні українського ресторану в Грузії висить фото Києва. Це згадки про батьківщину та можливість відчути себе ближчими додому.

У ресторані працюють 15 українців. Багатьом з них родина Ціцкірідзе допомогли евакуюватися з Києва.

"За два тижні після початку повномасштабного вторгнення чоловік поїхав мікроавтобусом в Україну. Вивозив з Києва сім'ї з дітьми. Також вивіз наших майбутніх співробітників. Нам було спокійніше, бо ми починали власну справу з перевіреними людьми", — резюмувала Наталія Цуцкірідзе.

Ресторан став доволі популярним не тільки серед українців, а й грузинів. Жінка каже спочатку місцеві з цікавістю куштували нашу національну кухню, а тепер стали постійними клієнтами, які залюбки обідають українським борщем із салом.

Ще про життя українців в інших країнах:

Прямий ефір