"Будь собою": відомі перші результати рекрутингової кампанії Міноборони 

Міноборони. Фото: mil.gov.ua

Українці відправили 2420 резюме за перші три дні роботи сайту для пошуку вакансій у Збройних силах "Будь собою" від Міністерства оборони України. В Міноборони назвали найпопулярніші спеціалізації, інформує "Дім".

Як зазначається, найбільше резюме українці подали за спеціалізацією "БПЛА" —  232 відгуки на 115 вакансій, а також за спеціалізацією "розвідка" — 208 відгуків на 54 вакансії. Крім того, з 11 по 14 червня на портал додали 115 нових вакансій та створили чотири нові підрозділи.

Нагадаємо, 11 червня Міністерство оборони запустило сайт, де охочі можуть підшукати собі вакансію у Збройних силах України. Цей проєкт реалізовано спільно з Агентством з працевлаштування Lobby X. Вакансії на сайті можна проглядати через пошук — за назвою, родом військ у складі Сил оборони, спеціальністю, званнями чи умовами (йдеться про переведення).

Крім того, там же можна знайти Центр рекрутингу української армії у вашому місті, їхні контакти та графік роботи. До центру можна звернутися за консультаціями. З листопада 2023 року в містах України відкрилося вже 22 рекрутингові центри.

Водночас рекрутинг не замінює мобілізацію. У Міноборони заявляють про потребу в мобілізації 400-500 тисяч людей — кількість може змінюватися залежно від розвитку бойових дій.

Читайте також: "Ніякого совка": Сили спеціальних операцій відкрили перший рекрутинговий центр

Прямий ефір