Змагання з пінг-понгу: благодійний фонд збирає гроші на дрони для українських військових

Турнір з пінг-понгу. Скриншот: kanaldim.tv

Волонтерам вдалося зібрати 300 000 гривень на благодійному аматорському турнірі з пінг-понгу. Це майже уся сума, яка необхідна для придбання двох дронів Mavic. Організатором змагань виступив благодійний фонд "Гуркіт". Волонтери забезпечують військо тепловізорами, екіпіруванням, дронами та автомобілями, йдеться у матеріалі "Ранку Вдома".

Організатором турніру виступив благодійний фонд "Гуркіт". Його директор Владислав Самойленко на початку повномасштабного вторгнення пішов у тероборону. Згодом чоловік з однодумцями почав допомагати різним підрозділам. З часом повністю присвятив себе волонтерській діяльності. Нині фонд "Гуркіт" забезпечує військо тепловізорами, екіпіруванням, дронами та автомобілями.

"Шукаємо автомобілі та допомагаємо бюрократично. Зокрема, подолати шлях з Ірландії, Англії, Норвегії чи з інших країн. В Україні ми обслуговуємо ці автомобілі та доставляємо військовим. Ми вже передали понад 100 відремонтованих, справних автомобілів, готових до використання. Самостійно їх доставляємо військовим", — пояснив директор БФ "Гуркіт" Владислав Самойленко.

За півтора року існування, фонду вдалося провести кілька масових благодійних заходів, що допомогли закрити надважливі збори.

"Першим був благодійний забіг "Біжу за тих, хто в берцях". В нас було 986 зареєстрованих учасників. Тоді був збір на два пікапи. Ми його закрили, авто передали для 24-ї бригади. Потім у нас був благодійний заплив у Київській області. Ми збирали на гранатомети. Третя подія — це велозаїзд. Ми тоді оголосили мільйонний збір на чотири різних райони. Цей збір ми також виконали", — пояснює директор фонду "Гуркіт".

Благодійний турнір з пінг-понгу став четвертим масовим заходом. До ініціативи долучилися малі бізнеси, Департамент молоді та спорту, а також фахівці з Київської міської федерації настільного тенісу, які й надали інвентар та залучили професійних суддів.

"Ми намагаємося популяризувати настільний теніс, як найбільш доступний вид спорту. Він допомагає реабілітуватися, зокрема, військовими. Ми намагаємось залучати дітей до спорту. Є програми Київської федерації та партнерів щодо підтримки дітей ВПО, яких безплатно тренують. Такі самі програми ми плануємо проводити для військових", — резюмував президент Київської міської федерації настільного тенісу Євген Котов.

У спорткомплексі Національного університету імені Драгоманова зібралося чимало охочих провести час з друзями та задонатити на добру справу. Благодійний внесок складав 600 гривень. Загальна кількість зареєстрованих учасників 131, з яких 101 взяли участь у турнірі. Серед них було чимало військових. Для загального збору влаштували також аукціон та благодійний ярмарок. Тут можна було придбати спальники, жіночі прикраси, прапори, листівки, книжки та навіть солодощі. Організаторам ще не вдалося зібрати необхідну суму. Нині важливі будь-які донати.

Також цікаво: Збір коштів на реанімобілі — ініціатива від творців гри World of Tanks

Прямий ефір