Зеленський зустрівся з українськими воїнами, які проходять реабілітацію після поранень у Нідерландах (ФОТО)

Володимир Зеленський (по центру). Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з українськими захисниками, які проходять реабілітацію після тяжких поранень у військовому реабілітаційному центрі "Аарденбург" у Нідерландах, та нагородив їх державними відзнаками. Про це повідомляє "Дім" з посиланням на пресслужбу глави держави.

Під час зустрічі він поспілкувався з воїнами та їхніми рідними, подякувавши за службу та захист України.

"Пишаємося, що в нас є такі герої, такі бійці. Ми вас дуже чекаємо вдома після того, як зʼявиться така можливість. Користуючись цим моментом, хотів би вручити нагороди. Це вдячність від усього українського народу за те, що ви вже зробили — ви зберегли Україну", — сказав Зеленський.

Він нагородив захисників орденами "За мужність" II та III ступенів і медаллю "За військову службу Україні".

Директорка центру Моніка Коп Вієрінг показала президенту зали фізіотерапії, де проходять реабілітацію українські воїни, а також їхні палати, і розповіла про специфіку надання допомоги для відновлення захисників.

"Військовий реабілітаційний центр "Аарденбург" — один із провідних нідерландських медзакладів, що спеціалізується на реабілітації військових із важкими травмами. З 2021 року тут пройшли лікування 87 українців. У цьому центрі також навчаються українські реабілітаційні команди", — поінформували в пресслужбі.

Володимир Зеленський подякував персоналу центру, уряду Нідерландів та всьому нідерландському народу за підтримку України та допомогу українським воїнам.

Читайте також: Щодня о 9:00: законопроєкт про загальнонаціональну хвилину мовчання підтримала ВРУ

Медіа-партнери
Прямий ефір