Заява каналу "Дом" щодо зображення, де присутня карта Росії з Кримом

У зв’язку з ситуацією щодо повідомлень про графічне зображення в ефірі телеканалу "Дом", де присутня карта Росії з Кримом, телеканал повідомляє: проєкт "Русский дневник" має графічну заставку з картою РФ, але без зображення окупованого півострова.

Разом із тим, в одному з випусків раптово з’являється зображення півострова, і потім так само раптово зникає. Випуск було вилучено з ефіру каналу. 

Всі попередні планові випуски проєкту "Русский дневник" мають затверджену каналом графічну заставку — карта Росії без Криму. Джерела походження і потрапляння фейкової заставки наразі з’ясовуються Службою внутрішньої безпеки.

Триває службова перевірка через те, що подібної графічної заставки немає в розпорядженні каналу, і як вона потрапила в один із випусків — невідомо. 

Всі долучені до цього проєкту особи наразі відсторонені від виконання своїх обов'язків. Попередньо винний встановлений.

Крим — це Україна, і канал "Дом" робить усе можливе задля повернення його додому, стаючи при цьому об’єктом диверсій та провокацій. Публічно звертаємось до Служби безпеки України щодо допомоги нам у проведенні внутрішнього розслідування.

Медіа-партнери
Прямий ефір