"Я побачив цю білу бестію і сказав — будеш моєю": комік Ваня Кухарчук із "30+" розповів про свою сім'ю

Актор житомирської творчої команди "30+", комік Ваня Кухарчук, попри активну роботу в столичних проєктах, продовжує жити в рідному Житомирі. Про це він розповів у програмі "Міста" телеканалу "Дім".
"Я не переїжджаю до Києва, тому що у мене тут сім'я. Це дружина, двоє дітей, батько і брат. Брат у мене з інвалідністю першої групи, батько вже на пенсії, і хтось повинен бути постійно поруч з ними. Якщо переїжджати до столиці, то потрібно все міняти. Це і школи для дітей, і робота для дружини, і перевозити з собою батька і брата. А для цього потрібно мати хорошу фінансову подушку, якої, на жаль, немає. З іншого боку, і немає такої великої необхідності, тому що з Житомира 1 година 20-30 хвилин — і я вже в будь-якій частині Києва. Я завжди кажу, що Житомир — це спальний район Києва", — пояснив Кухарчук.
Комік дуже любить своє рідне місто, яке суттєво змінилося в порівнянні з його дитинством.
"Міська влада щось робить, вдосконалює. Той же живий лабіринт у центральному парку, це класна розвага для дітей. У моєму дитинстві 20 років тому такого не було. А що у нас було? Палиця-копалка, палиця-пістолет, палиця-кінь", — сказав він.



Спогади про дитинство у Вані Кухарчука добрі та світлі.
"Я народився і виріс у приватному будинку. Об'їздив з батьками всі околиці Житомирщини, всюди з ними був. І звідки я багато знаю — це від батька, тому що батько дуже любить історію, і він мені все розповідав. Дитинство проходило, напевно, як у всіх. Батьки, навчання. Я ходив у секцію байдарочників, на плавання, на гітару. Боже, куди я тільки не ходив. Я так себе шукав", — розповів він.
У шкільні роки Ваня займався також пожежно-прикладним спортом. Хотів стати пожежником, вступити до відповідного училища в Черкасах.
"Але мене забракували, бо у мене була плоскостопість. А я не те що мріяв цим займатися, я ночами не спав, я марив цим, я вже уявляв, як я, Кухарчук, рятую... Тому в підсумку закінчив Житомирський державний педагогічний університет ім. Івана Франка, факультет історії та права. Але я відразу кажу, я вчитель не історії, а вчитель з історій. А в педуніверситет я захотів вступити, щоб грати в "КВК". Там почався мій шлях у гуморі", — поділився комік.
В університеті Кухарчук познайомився зі своєю майбутньою дружиною.
"Я був на п'ятому курсі, вона — на першому. Я побачив цю білу бестію, кажу: все, будеш моєю. І цього року у нас 10 років, як ми вже разом. Двоє дітей: старшому синові — 8,5, молодшому — 4,5. Живемо душа в душу. Все, що я заробляю — це наші гроші, що вона заробляє — це її гроші, так і живемо", — пожартував комік.


Читайте також: Комік "30+" Ваня Кухарчук показав підземний Житомир (ФОТО, ВІДЕО)














