"Я класно пристроїлась": MamaRika зізналася, хто в її родині готує сніданки

Сергій Середа, MamaRika та Олена Кравець. Фото: kanaldim.tv

У гості до "Тихого вечора з Оленою Кравець" завітала українська співачка MamaRika та її продюсер і чоловік Сергій Середа. Подружжя виховує 2-річного сина Давида. В розмові з Оленою Кравець артистка зізналася, що користується послугами няні, а також розповіла, хто в їх родині готує всім сніданки.

"Він (Давид, — ред.) з нянею. В нас є така функція. У нас ще якась молода няня зараз. Просто цього разу Сергій обирав собі няню", — пожартувала MamaRika.

Сніданками родину радує Сергій Середа. Його турботу MamaRika дуже цінує.

"Він золотий, тому що на вихідні ми няню відпускаємо, а концерти переважно відбуваються в суботу-неділю. І так виходить, що Сергіїч лишається з малим сам. А в нас двоє дітей, бо є ще собачка Рокі. Це теж дитина. Тому я тебе обожнюю! Це безцінно. У нас ранки — це святе. Тато робить нам сніданок. Я класно пристроїлась, серйозно. Я встаю — сніданок готовий. Я тебе дуже люблю", — поділилась співачка.

Повна версія інтерв'юПро батьківство та понад 2 млн гривень допомоги ЗСУ: MamaRika та Сергій Середа у програмі "Тихий вечір з Оленою Кравець"

Гостями 31-го випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: MamaRika та Сергій Середа, а також пластуни й пластунки національної скаутської організації України "Пласт" — Марта Кіналь, Владислава Сологуб, Максим Оленський, Катерина Спіжова та їхня виховниця Филимонова Руслана. 

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. "Тихий вечір з Оленою Кравець" (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримав понад 47 млн переглядів* на диджитал-майданчиках каналу "Дім" (YouTube, Instagram, Facebook, TikTok).

*Дані станом на 20.11.2023

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір