Про батьківство та понад 2 млн гривень допомоги ЗСУ: MamaRika та Сергій Середа у програмі "Тихий вечір з Оленою Кравець"
16 грудня у Києві відбудеться сольний концерт співачки MamaRika. Шанувальники люблять її за тепло її пісень, відкритість і ненав'язливий спокій. Разом із чоловіком та продюсером Сергієм Середою виконавиця завітала у гості до "Тихого вечора з Оленою Кравець", щоб поговорити про виховання 2-річного Давида, рішення повернутися з-за кордону та зібрані понад 2 млн гривень на дрони для ЗСУ.
Ведуча — Олена Кравець, співведучий — Юрій Карагодін.
Хто готує всім сніданки
— Перше питання — де Давид? З ким залишили?
MamaRika: Це нормальне і правильне мамське питання. В тебе троє діток, як ми вияснили, але виглядаєш ти так, ніби взагалі не маєш. Красотка неймовірна! Наша дитина в шоці. Я думаю, він кармічно вибрав цю родину. Знав, куди йде і на що підписується.
Середа: Кожна зустріч з Давидом починається зі слів: "Хто ви"?.
MamaRika: Він з нянею. В нас є така функція.
— Я дуже вас розумію і я теж за це!
MamaRika: У нас ще якась молода няня зараз.
Середа: Тобто "якась"? Нормальна молода няня.
MamaRika: Просто цього разу Сергій обирав собі няню.
Середа: Ну, все, шо ми лише про нянь? Які там далі..?
— Так-так-так, гаразд. Настю, (справжнє ім'я співачки Анастасія Середа, — ред.) у тебе почався тур і тепер ти офіційно можеш скількись не міняти памперси, не прибирати.
MamaRika: Ти про мене зараз? У дорозі так і відбувається. Коли ти живеш в автобусах, то там все.
— Але ж ти поїхала з дому. У мене було так: "Все, я в тур! Я поїхала в тур, зробляти гроші! Я так працюю, це моя робота".
MamaRika: Так, мама працює.
Середа: Мама відпочиває. Давайте все називати своїми іменами.
— Сергію, ти хочеш поговорити про це?
Середа: Я хочу про це кричати!
MamaRika: Він золотий, тому що на вихідні ми няню відпускаємо, а концерти переважно відбуваються в суботу-неділю. І так виходить, що Сергіїч лишається з малим сам. А в нас двоє дітей, бо є ще собачка Рокі. Це теж дитина. Тому я тебе обожнюю! Це безцінно.
Середа: Ми з тих сімей, які називають собаку дитиною.
— Хто більше часу проводить з дитиною?
MamaRika: У нас ранки — це святе. Тато робить нам сніданок. Я класно пристроїлась, серйозно. Я встаю — сніданок готовий. Я тебе дуже люблю.
— Навіть я вже його люблю! Тобто ти прокидаєшся раніше і готуєш?
Середа: Так. Ну, зараз, коли ти це кажеш, це звучить трохи образливо.
— Але ти — виключення з правил, розумієш?
Середа: Так буває.
Повернення з-за кордону
Карагодін: На початку повномасштабної війни Настя виїжджала з Давидом за кордон, але доволі швидко повернулася.
MamaRika: Так, першого травня ми вже були в Україні.
Карагодін: Що стало тригером? Як ухвалювали це рішення і чи жалкували через якийсь час?
MamaRika: Тоді ми всі були в такому стані вперше. Кожна мама хоче врятувати свою дитину. Це інстинкт, який тебе веде крізь усе. Мені було дуже важко без Сергія. Коли я виїхала, я подумала, що, можливо, й не варто було. Я виносила йому (Сергію Середі, — ред.) мізки кожен день. Це я історія, коли ми дзвонили своїм коханим і казали: "Все, я завтра ж повертаюсь!".
Середа: А я був умовним Арестовичем: "Два-три тижні, ще два-три тижні".
MamaRika: Ми жили в моєї мами у Варшаві. Це довга історія, яку я вже дуже багато разів розповідала, як я з Давидом у -20 пішки переходила вночі кордон. Я з торбою, а Давид закутаний у якусь стару ковдру.
Середа: Давиду на той момент було півроку.
MamaRika: Я з груддю, молоко замерзає. Це для нас страшна історія, яку без сліз неможливо згадувати. Ми через три країни дісталися до моєї мами в Варшаву. Вона там вже багато років проживає. Кожен раз я думала, що я неповноцінна без нього (без чоловіка, — ред.), я неповноцінна там (за кордоном, — ред.). Я мушу бути вдома, в Україні. Я хочу бути тут. Я корисна тут, я можу щось робити. Мене рвало додому. Так співпало, що я мала концерт у місті Замосць, яке дуже близько до кордону, і я вирішила, що це доля. Він сказав, що я божевільна.
— Це дуже приємно і щиро. У таких випадках кажуть, що треба народжувати ще.
Середа: Канєшно!
MamaRika: Ось розкажи, чи треба? В тебе ж троє дітей, ти виглядаєш супер-сексі. Як воно?
— Я на Гліциседі. Це заспокійливі, які й дітям можна давати з нуля. Спочатку вони були на Гліциседі, потім я.
Незаконний аукціон в Дубаї, або як українські легенди футболу викупили прапор за 2,3 млн грн
— Я знаю, що ви допомагаєте ЗСУ чим можете, і нещодавно в Дубаї з вами сталася дуже цікава історія.
MamaRika: Взагалі, Дубай — це якась паралельна реальність. Наша колега Вася Фролова робить там все можливе, щоб усіх українців якось збирати докупи. Вони там їм допомагають, влаштовують українські вечори, запрошують українських артистів. Я і не сподівалася, що наших українців там так багато. Вони запросили мене на концерт. Розумію, що людям в Дубаї є звідки взяти гроші і задонатити. Приїхати туди без мети і нічого звідти не привезти нашим хлопцям — це якось не по-християнськи.
Середа: У нас є друзі, які зараз у 3-й окремій штурмовій бригаді. Ми стараємося конкретно їм допомагати. Я їм зателефонував і запитав, що їм треба. А вони збирали на якийсь дуже великий дрон, який коштує 2,5 мільйона гривень. З купою усіляких "плюшок". Вони кажуть: "Збираємо на цей дрон, хоча б на один". Я кажу: "Відправте нам щось, Настя поїде в Дубаї, зробить там аукціон і виручені кошти вам привезе". Вони нам відправили підписаний прапор — артефакт.
MamaRika: Це безцінна річ, тому що те, що вони там роблять зараз, — це неймовірно сильно. Я з таким трепетом взяла цей прапор, приїхала на впевненому і кажу: "Значить, Вась, дивись, ми робим аукціон після концерту, всі донатять, і ми збираємо пацанам на дрон". А вона каже: "Є один маленький нюанс — в Дубаї на державному рівні заборонені всі аукціони".
Середа: Тобто це злочин у них.
MamaRika: Ти повинен пройти 150 процедур через цих шейхів, підписати, короче це майже неймовірний процес. Майже ніколи не підтверджується. Добро тобі дадуть через рік, і на тому дякую. Я в сльози. Розумію, що не можу просто повернутись додому, ми ж з хлопцями вже поговорили.
Середа: Ну так, подзвонити і сказати їм: "Пацани, сорі. Не вийшло".
— Класно, що вони нам так не кажуть.
Середа: Так. І ми теж не маємо права так робити.
MamaRika: Я вважаю, що всі зустрічі в житті невипадкові. Зараз так складаються обставини, що кожна людина приходить у твоє життя в правильний момент. Відбувається наступна історія. Аня Реброва, дружина нашої легенди футболу Сергія Реброва, запрошує перед концертом мене до себе на інтерв'ю. В неї є YouTube-канал. І вона дивиться, що я просто в сльозах. Вона питає, що сталося. Кажу: "Тут така історія. Ми приїхали і розуміємо, що повернемося додому з пустими руками". Аня каже: "Дай мені, будь ласка, часу до вечора. Мені треба зробити кілька телефонних дзвінків".
Середа: Треба порадитися з чоловіком, скажімо так.
MamaRika: Після інтерв'ю Аня каже: "Я поговорила з Сергієм, він порадився зі своїми хлопцями — Зінченком, Яремчуком і Ярмоленком. Вони вирішили скинутися і викупити прапор за 2,3 мільйони гривень". Це до сліз! Я навіть зараз про це не можу спокійно говорити! Як так відбувається? Це приклад того, як українці згуртовуються в один момент.
— І приклад того, що українцям начхати, що десь заборонені аукціони.
MamaRika: Так! За ці кошти ми придбали по знижці в Польщі.. скільки?
Середа: Це історія на десять випусків. Факт в тому, що нам вдалося купити не один дрон, а п'ять: два таких ударних, як вони хотіли, і три додаткові маленькі. Це теж через те, що в Польщі є добрі українці, які намутили знижку. Хлопці були дуже задоволені і нам відправляли відео, як ці дрони виконують свої завдання.
Як майор ГУР потрапила в кліп MamaRika та Kola
Карагодін: Я знаю, що затвердили цей момент, тому розкажеш ще про дзвінок?
Середа: У цієї історії є ще продовження. Настя вже повернулася з Дубаю, дрони вже мали доставити з Польщі, процес ішов, але ми нікому про це не казали. У Насті разом із нашою подругою співачкою Kola є спільна пісня, яка називається "Люди". Коли ми монтували кліп, подумали, що було б прикольно вставити якісь військові хроніки. Знайшли відео, де така дуже приваблива жіночка стоїть із автоматом. Ми не знали, хто це. Просто подивились — прикольно. І вставили це у відео.
Вийшла пісня. Минає кілька тижнів. Мені телефонує незнайомий номер: "Ало, доброго дня. Я у вас знялась у кліпі". Я такий: "В якому кліпі?". Вона: "Ну, пісня "Люди". Я вам зараз відправлю в месенджер, ви подивитесь". Вона мені відправляє цю фотку". Я зрозумів і подумав, що вона зараз скаже: "Хто вам дозволив це брати?". А вона каже, що їй дуже приємно, що ми взяли її фото: "Ми робимо благодійний концерт. Чи могли б ви виступити?". Ми взяли її фото без дозволу, тому все, що скаже, все можемо.
Приїжджаємо, Настя виступає і каже: "Нас сюди покликала Олена така-то така. Можна вас запросити на сцену?". А там багато військових і ми навіть не знаємо, що це за захід. Іде Олена, вся по формі... Я не знаюсь на погонах, але розумію, що якийсь ранг високий має. Їй ледь не стоячи всі аплодують. Ми собі думає, хто ж це. Вона виходить, вони там одна одній дякують, я стою за сценою.
MamaRika: Я ридаю, обіймаю її і цілую.
Середа: І вона каже: "Ну, пішли я з вами в гримерки піду".
MamaRika: А в неї така енергетика, що їй відмовити неможливо.
Середа: Вона мене веде під руку і каже: "Дякую вам за дрони". А про них ще ніхто не знав! Я ввімкнув дурника: "За які дрони?". Вона каже: "Ті, що з Ребровим". Я питаю, звідки вона знає, а вона: "Ми в ГУР (Головне управління розвідки Міністерства оборони України, — ред.) знаємо все".
MamaRika: Це майор ГУР, неймовірна жінка. Ми дружимо.
Середа: Вона нам такі історії розповідала! В Україні є дуже багато героїв, не тільки чоловіків, а й жінок, які роблять якісь космічні надлюдські речі. Ми про це все дізнаємося вже після нашої перемоги, але треба пам'ятати і цінувати те, що поруч з нами — супергерої, титани.
— Я думаю, що навіть до того, як ця програма вийде, Олена вже нас дивиться.
Середа: Так, вона вже монтажеру скинула, що треба вирізати.
У рубриці "Дорослі дитячі історії" MamaRika, Сергій Середа та Олена Кравець поділилися історіями про своїх дітей, котрі асоціюються з тим словом, котре випаде на картці.
Гостями 31-го випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: MamaRika та Сергій Середа, а також пластуни й пластунки національної скаутської організації України "Пласт" — Марта Кіналь, Владислава Сологуб, Максим Оленський, Катерина Спіжова та їхня виховниця Филимонова Руслана.
Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. "Тихий вечір з Оленою Кравець" (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримав понад 47 млн переглядів* на диджитал-майданчиках каналу "Дім" (YouTube, Instagram, Facebook, TikTok).
*Дані станом на 20.11.2023
Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":
- Хто такі скаути, в якому віці та навіщо ними ставати: діти з найстарішої та найбільшої української скаутської організації "Пласт" в гостях у "Тихого вечора з Оленою Кравець"
- Про збори на ЗСУ, "Будинок культури" та виставу: інтерв'ю з Volodymyr Dantes у програмі "Тихий вечір з Оленою Кравець"
- Чи можна поєднувати розмови про війну і про секс: ведучі YouTube-шоу "Ебаут" в гостях у "Тихого вечора з Оленою Кравець"
- Про паузу в навчанні у Берклі та перетворення андеграунду в поп: Jerry Heil у "Тихому вечорі з Оленою Кравець"
- Стрічка "Ти — космос" та кумедні історії з фронту: режисер Павло Остріков і актор та кулеметник Володимир Кравчук в гостях у "Тихого вечора з Оленою Кравець"
- Чим захоплюватиме 2-й сезон YouTube-проєкту "Розкажи історію": волонтер і ведучий Роман Міщеряков та викладач історії Гліб Капустін — гості "Тихого вечора з Оленою Кравець"