Воєнна драма, варта п'яти "Оскарів", та бійка президентів — кіноафіша

Кадр з комедії "Бійка президентів. Другий тур". Скриншот: kanaldim.tv

У кінотеатрах країни показують дві нові комедії — "Кіт & Пес: Шалені пригоди" та "Бійка президентів. Другий тур". Також на широкі екрани виходить стрічка, яка претендує на "Оскар" у п'яти категоріях. Це історична воєнна драма "Зона інтересу". Деталі — у "Ранку Вдома".

Французька комедія "Кіт & Пес: Шалені пригоди" нарешті встановлює нейтралітет у вічній кіноборотьбі собак та котів. Також демонструє те, як командна робота розв'язує проблеми. Тож в центрі сюжету кіт і собака, які вислизають з кліток і тікають від господарів в аеропорту. Чим все закінчиться дивіться в кіно з 22 лютого.

Ще одна французька комедія стартує в українському прокаті цього тижня і присвячена політичним перегонам. В центрі сюжету "Бійка президентів. Другий тур" — парочка журналістів-невдах, які намагаються з'ясувати все про нового кандидата в президенти й розкрити зраду державного масштабу. Що з цього вийде дивіться в кіно вже відсьогодні.

Історична воєнна драма "Зона інтересу" — номінант на премію "Оскар" у п'яти категоріях: найкращий фільм, режисура, адаптований сценарій, а також найкращий міжнародний повнометражний фільм та звук. Фільм заснований на книзі Мартіна Еміса про коменданта концтабору "Аушвіц" Рудольфа Гьосса. Чоловік з дружиною будують оселю мрії з затишним садом, але високий паркан нагадує, що поруч з цим райським куточком розташований концтабір, у якому чоловік працює комендантом. Не пропустіть в кіно з 22 лютого.

Читайте також: Історія Боба Марлі та новий пригодницький екшн від Marvel — кіноафіша

Медіа-партнери
Прямий ефір