Велика оборонна коаліція почала працювати, — Зеленський (ВІДЕО)

Володимир Зеленський. Скріншот відео: kanaldom.tv

Президент України Володимир Зеленський у середу, 23 лютого, пізно ввечері звернувся до українців із приводу ситуації в країні та заходів щодо посилення її обороноздатності та стійкості, інформує "Дом".

Одним із таких заходів стало введення надзвичайного стану.

"Аби прикрити спини нашим воїнам, які нас захищають, ми ввели надзвичайний стан на 30 днів на всій території України. Це рішення підтримали 335 депутатів Верховної Ради. Велика оборонна коаліція почала працювати", — наголосив Зеленський.

Він також відзначив ухвалення Верховною Радою пакету рішень про додаткові ресурси на фінансування сектору оборони та повідомив, що всі народны депутати незабаром поїдуть в регіони, аби підтримувати там людей.

Президент повідомив, що партнери України максимально мобілізовані на нашу підтримку. США запровадили додатковий пакет санкцій проти Росії та санкції проти"Північного потоку-2"; пакет персональних та економічних санкцій проти РФ затвердив ЄС; нові санкції запровадили також уряди Японії та Австралії; свій пакет готують Нідерланди.

"Наші міжнародні партнери максимально мобілізовані на підтримку України. Нам вдалося їх переконати впровадити превентивні санкції", — зазначив Зеленський.

Окрім того, Україна закликала Генасамблею ООН вжити конкретних дій та направити миротворчу місію ООН до України.

Український бізнес та усі політичні сили також єднаються навколо інтересів країни.

"Я зустрівся із представниками українського великого бізнесу. Ми домовились: вони всі в Україні — дякую! Поруч зі своїми колективами працюють на захист України... Ми домовились зі всіма політичними силами. І найближчим часом Верховна Рада має намір затвердити пакет економічних законів — "економічний патріотизм". Дякую вісім, хто допомагає Україні. Працюємо далі", — наголосив Зеленський.

Читайте також: 23 млрд грн на військовий сектор: звідки взяли і як — розподілять подробиці позачергового засідання Ради (ВІДЕО)

Прямий ефір