"Важко зараз розсмішити людей Павлом Глібовим і Остапом Вишнею": актор театру та кіно Михайло Кукуюк розповів про виконання "боївочок" перед військовими

Михайло Кукуюк. Скриншот: kanaldim.tv

Ледь не з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну актори Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка створили "боївочки" і стали їздити з ними по військових частинах та шпиталях. Про виступи на підтримку бойового духу військових та про те, чим зараз доводиться смішити українців у програмі "Точка опори" розповів актор театру та кіно Михайло Кукуюк

Проєкт виступів перед військовими має назву "Музи не мовчать", а головним "мотором" його став актор театру імені Франка Михайло Кукуюк. "Боївочки" — це іронічні пісні про український спротив, про наших захисників, про війну. Часто вони містять нецензурну лексику, за яку виконавець щоразу вибачається зі сцени.

"Життя диктує свої умови. Після руського воєнного корабля, якого ми всі гуртом послали. Чи того ботоксного… якого ми називаємо тим словом на літеру "Х", яке ще до повномасштабного так гарно прийнялося на українському ґрунті. І "п***а русні". Якось важко зараз розсмішити людей Павлом Глібовим і Остапом Вишнею. При всій повазі до наших байкарів. Ми мусимо викликати емоцію. Сміх — це найкраще розслаблення", — каже Михайло Кукуюк. 

Вибачаючись за лайку, виконавець завжди переводить це в гумор і запевняє публіку, що після війни всі ми припинимо матюкатися. 

"Перед командирами чи якщо хтось із жінок присутній, завжди вибачаємось. Найгірше, коли до когось із солдатів чи офіцерів приїжджають діти. Сидить воно таке гарне з бантиками. Тут уже треба вигадувати. Ми тоді знижуємо градус. У нас є речі з перчинкою. Вони вульгарні, але діти не розуміють, про що жартують", — додав він.

Повна версія інтерв'ю: Про карантин на все російське, провину перед військовими, театр та кіно: актор Михайло Кукуюк у "Точці опори"

Нагадаємо, Михайло Кукуюк — актор театру, кіно та дубляжу, музикант, композитор, телеведучий, лідер музичного гурту "Мотлох". З листопада 2019 року працює в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка. Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну разом із акторами театру почав їздити з концертами на підтримку ЗСУ по військових частинах та шпиталях. Одружений з режисеркою та акторкою Анастасією Осмоловською.

Попередні випуски "Точки опори":

Прямий ефір