Україна зробила прорив в цифровій сфері, — Зеленський в США закликав провідних інвесторів до співпраці (ВІДЕО)

Встреча Владимира Зеленского с ведущими инвесторами, представителями венчурных фондов и акселераторов Кремниевой долины. Фото: president.gov.ua

Україна зробила величезний стрибок до створення цифрової держави за останні два роки. А в українського IT-сектора є великий потенціал. Про це президент України Володимир Зеленський заявив на зустрічі з провідними інвесторами, представниками венчурних фондів й акселераторів Кремнієвої долини, яка відбулася в межах візиту глави держави до США, повідомляє "Дом".

Зеленський переконаний, що Україна також може розробляти власні продукти. Це збільшить дохід країни та створить нові робочі місця.

"Наша зустріч тут, в Кремнієвій долині, — прекрасна можливість обговорити перспективи розвитку ІТ-сфери та інновацій в Україні. Наша країна швидко трансформується і впроваджує інновації. За останній рік нам вдалося здійснити справжній прорив в цифровій сфері. В той самий час нам потрібно ще багато зробити", — сказав президент.

Читайте такожКраїна можливостей і світовий IT-хаб: про що Зеленський говорив у Стенфордському університеті (ВІДЕО)

Нагадаємо, раніше Зеленський розповів, що в Україні одна з цілей на найближчі роки — перевести 100% державних послуг в онлайн, а в майбутньому — щоб усі громадяни країни мали можливість голосувати на виборах в інтернеті. А також глава держави заявив, що сьогодні Україна в умовах російської агресії будує демократичну, вільну, відкриту державу. Описати Україну можна словами "Все можливо".

Прямий ефір