Семикласниця продає малюнки та збирає гроші для ЗСУ

Софія Давидова. Фото: kanaldom.tv

Семикласниця Софія Давидова влаштувала благодійну виставку майже 30 своїх малюнків у бібліотеці міста Чуднів Житомирської області. Акцію назвали "Теплий одяг для воїна", адже на виручені кошти придбають зимові речі для захисників. Детальніше про юну волонтерку розповідається у сюжеті "Ранку Вдома".

Софія захоплюється малюванням з 5 років. Через алергію на фарби малює виключно олівцями. Дівчинка дуже цілеспрямована, з першого класу навчається на відмінно, бере участь в олімпіадах і конкурсах. Всі малюнки Софії зберігалися в окремій теці вдома. Для виставки-продажу разом із мамою відібрала найкращі роботи.

"Тут є роботи, які малювала ще до повномасштабного вторгнення. Мені хотілося показати, якими були мирні часи. Хотілося виразити, що є й хороше, є і позитив. За нашими спинами багато хороших спогадів", — каже Софія.

Директорка міської бібліотеки Анна Роль знає родину Давидових не перший рік. Учениця 7-В класу Чуднівського ліцею разом зі своєю мамою Світланою — часті гості читальних залів. Софія брала участь і в інших бібліотечних заходах, декламувала вірші, виступала в Будинку культури.

"Вони прийшли до мене в кабінет і сказали, що в них є малюнки. Запитали, що можна з ними зробити, бо вітчим дівчинки перебуває на фронті. Я подумала, що така виставка стане правильним рішенням", — говорить Анна Роль.

На зібрані кошти з продажу малюнків купуватимуть військовим теплі речі. Перший комплект отримає вітчим дівчинки — Ярослав Давидов. Він пішов захищати Україну 14 квітня і наразі перебуває в Донецькій області.

Читайте також: 8-річний волонтер зібрав мільйон гривень для ЗСУ

Прямий ефір