Санкції проти телеканалів — боротьба з агресією РФ, — голова СБУ

Фото: ОПУ

Рекомендація щодо запровадження санкцій проти телеканалів ZIK, NewsOne и "112 Україна" належить Верховній Раді та Службі безпеки України. Про це, коментуючи рішення РНБО, розповів голова СБУ Іван Баканов, повідомляє "Дом".

За його словами, санкції — послідовний крок у боротьбі з російською гібридною агресією.

"Враховуючи дані, якими володіє Служба безпеки, а також численні порушення законодавства у сфері телерадіомовлення, зафіксовані Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення, СБУ надала обґрунтовані рекомендації РНБО прийняти відповідне рішення", — сказав Баканов.

Він наголосив, що рішення РНБО спрямоване на захист територіальної цілісності України і не має відношення до обмеження свободи слова.

"Свобода слова закінчується там, де з’являються ознаки посягання на територіальну цілісність та суверенітет України", — резюмував голова СБУ.

Читайте також: Телеканали з пулу Медведчука забули про журналістські стандарти і фінансувалися з РФ, — Мендель

Нагадаємо, 2 лютого президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції щодо фізичної та юридичних осіб. Глава держави заявив, що санкції проти нардепа Тараса Козака і трьох телеканалів — NewsOne, ZIK та "112 Україна", — це важке рішення, але це не наступ на свободу слова.

Прямий ефір