Раніше навіть коли падав чи вдарявся головою, не видавав жодного звуку, — Тімур Мірошниченко про всиновленого з дитбудинку хлопчика 

Тімур Мірошниченко. Фото: kanaldim.tv

У 2023 році український телеведучий Тімур Мірошниченко з дружиною Інною усиновили хлопчика з дитбудинку. Його назвали Марселем. Цей процес родина зробила публічним, чим викрила багато підводних каменів процедури та допомогла іншим парам наважитися на цей крок. У студії "Тихого вечора з Оленою Кравець" шоумен розповів про те, яким він побачив хлопчика у дитбудинку, та яким той став за кілька місяців життя в родині.

Перший крок для усиновлення хлопчика сім'я Мірошниченків зробила 2 січня 2023 року — в перший робочий день нового року. 22 червня цього ж року відбулося судове засідання, а потім минув іще місяць, поки рішення не набуло законної сили. Загалом процес тривав сім місяців. 

"Прогрес колосальний. Першу його фотографію ми зробили дев'ятого чи десятого червня [2023 року]. Якщо порівняти з тим, що зараз, то це дві абсолютно різні людини — очі, посмішка, емоції. Він вже розуміє, що він — повноцінний член суспільства, що це його брат і сестра, а це — його батьки. Не усміхався [раніше]. Навіть коли падав чи вдарявся головою, не видавав жодного звуку. Тепер уже все нормально", — розповів Тімур Мірошниченко.

Повна версія інтерв'ю: Усиновлення дитини, Євробачення та 5 років без алкоголю: Тімур Мірошниченко в гостях у "Тихого вечора з Оленою Кравець"

Гостями 22-го випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: телеведучий і шоумен Тімур Мірошниченко та українська співачка, бандуристка KRUTЬ, яка також підготувала надзвичайно ніжну композицію. Ще на вас чекає "чуттєва" українська мова від Олександри Заріцької з гурту KAZKA у рубриці "Філіжанка звуку". 

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. "Тихий вечір з Оленою Кравець" (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримав понад 40 млн переглядів* на діджитал-майданчиках каналу "Дім" (YouTube, Instagram, Facebook, TikTok).

*Дані станом на 09.09.2023

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір