Про шоу "Пожежа", особисті стосунки та спільну роботу з батьками: Олексій Дурнєв у програмі "Тихий вечір з Оленою Кравець"

Олексій Дурнєв. Фото: kanaldіm.tv

Нещодавно Володимир Дантес та Олексій Дурнєв повернулися з українського туру проєкту "Пожежа", зібравши 1,6 мільйона гривень для армії.

І сьогодні в гостях "Тихого вечора з Оленою Кравець" головний ідеолог проєкту "Пожежа", засновник Telegram-каналу "Боже, яке кончене!" Олексій Дурнєв.

"Пожежа" створювалося як YouTube-шоу у форматі відповідей Дурнєва та Дантеса на питання від підписників, що хвилюють їх найбільше, розбір їхніх особистих проблем і життєвих ситуацій. Теми, що обговорюються, найрізноманітніші та не мають жодних обмежень. У благодійних турах до ведучих на сцені приєднувалися спеціальні зіркові гості.

Ведуча — Олена Кравець, співведучий — Юрій Карагодін.

Про "Пожежу"

— Вже було три тури "Пожежі" — два Європою та один Україною. Скільки ви сумарно зібрали?

— Гадаю, десь 4,5 — 5 мільйонів.

Ми вигадуємо різні штуки, як збирати гроші. Ось в Європі ми влаштовували аукціони, продавали футболки, й вони непогано йшли.

В Україні ми зробили спеціальну шкіряну куртку, на підкладці був персонаж з нашого шоу "Кракаде", який сидить верхи на леопарді, поганяє його, і каже: "Вперед на Донбас, леопардику". Людям вони дуже сподобалися.

— Розкажи тоді всім — що таке "Пожежа"? Що це за формат?

— Ось у вас Юра Карагодін, він знає назви усіх форматів. Він мені пояснив, що "Пожежа" — це тейблшоу. Тобто ми сидимо за столом, у нас є гість, і ми обговорюємо теми, про які зазвичай люди не говорять вголос. Мені здається, більше дівчата про це говорять між собою, а хлопці не дуже. І дівчатам цікаво дізнатись, що хлопці про це думають.

— У турах це ж все в залах відбувається. В Одесі це була філармонія. До речі, я була на цій "Пожежі", тоді гостем була Наташа Гаріпова. Я хочу сказати, що ви іноді кажете дійсно важливі речі.

— Це одна з фішок нашої програми — ми говоримо, умовно, про якісь дуже брудні теми, а потім всередині можемо поговорити, наприклад, про те, наскільки важливо розмовляти українською мовою. Просто люди так легше сприймають дуже серйозну інформацію.

— А чому люди ставлять всі запитання саме вам — тобі та Володі Дантесу? У жодного з вас немає дітей. Один з вас розлучений, а інший проти тривалих стосунків. Чому саме ви експерти в цьому шоу? Це як питати про автівки в пішоходів.

— Через те, що в мене немає тривалих стосунків, в мене дуже великий досвід в цілому спілкування з жінками. А у Вови дуже великий досвід спілкування з однією і тією самою жінкою. І, виявляється, в нас дуже різні погляди.

Про стосунки

— От, п'ять причин від тебе, чому не варто створювати сім'ю і продовжувати стосунки?

— По-перше, це просто не весело.

— А сім'я твоїх батьків?

— Ну, мені не здається, що це весело. Але у мене з ними класні стосунки.

— Тобі здається, що тривалі стосунки — це завжди має бути весело, а весело тільки перші два тижні. Тобто ти хочеш, щоб було завжди, як два тижні?

— Я хочу, щоб було весело, класно, цікаво.

— А дітей хочеш?

— Я хочу своїх дітей. Я просто не знаю, як за два тижні встигнути їх зробити. Я хочу насправді. Якщо хтось мене бачить, хто хоче зі мною дітей, напишіть в дірект, будь ласка.

Співпраця з батьками

— Ми говорили про твою родину. Я знаю, що у твоїй компанії працює мама.

— Так, батьки взагалі — мама і тато.

— А які функції у них?

— Вони займаються повністю нашим мерчем, нашим одягом (продажем фірмового одягу, — ред.). В перший місяць цим займався мій приятель. Він дуже погано все робив. Він навіть не знав, скільки речей залишилось.

Потім я попросив маму допомогти. І вони нам досі допомагають. Якось кажу: "Мам, скільки там залишків такої футболки?" Вона відкриває на моїх очах Google-док, і в таблиці все записано і підраховано. Я такий: "Ти знаєш, що таке Google-док?" Вона така: "Ну, так". Мамі кілька днів тому виповнилося 60 років.

Я був дуже здивований, вони прямо все класно роблять, дуже їм дякую за це.

— А тато що робить?

— Тато фізичну роботу виконує. Тобто якщо треба запакувати, розпакувати, розкласти.

Вони все дивляться, вони в курсі всього, що відбувається. І вони інколи радять, що зробити. Може, якусь нову футболку, ще якийсь принт, якісь ідеї. Тобто вони прям всередині процесу.

— А мама чи батько були на "Пожежі"?

— Ні, вони навіть не хотіли. Вовина мама, до речі, була.

— І що вона казала?

— Був прикол з Вовиною мамою. Ми вийшли на сцену в Києві, і Вова каже: "Ану, поплескайте ті, хто спав з Льошею". І така тиша. А я бачу Вовину маму, дивлюсь на неї та кажу: "Вова, я зараз дуже боюся, що твоя мама почне".

А мої не пішли.

— Я хотіла бути такою мамою для свого сина, якою є для тебе твоя мама. Отак от просто сприймати все, що робить твоя дитина, розуміти, що це інша людина, що вона вже доросла. І допомагати, і не засуджувати. Це дуже круто, мені здається.

А щоб більш детально розкрити особистість Олексія Дурнєва, ведучі запропонували зіграти в гру "Є що згадати, нема що дітям розказати", ставлячи гостю незручні запитання.


Гостями нового випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" стали: неймовірний Олексій Дурнєв та актори команди "лігосмішників" “Наш формат” Володимир Черняк і Артем Мартиросян. Музичний гість — Tember Blanche. Також ви дізнаєтеся думки українців у традиційній рубриці Данила Білого "Шо там по?"

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір