Дуже засмучена вся команда — підсумок зустрічі Казахстан-Україна у відбірному матчі на ЧС з футболу (ВІДЕО)

Футбольный матч Казахстан-Украина. Фото: uaf.ua

1 вересня відбувся відбірковий матч Чемпіонату світу з футболу-2022 між збірними України та Казахстану. Гра завершилася з рахунком 2: 2. Збірна України фактично втратила шанси на два перших місця в групі D, повідомляє "Дом".

Матч проходив у місті Нур-Султан (Казахстан). На другій хвилині гри форвард Роман Яремчук вивів українську команду вперед. У другому таймі казахи зрівняли рахунок. Але в додатковий час суперники забили один одному ще по одному голу.

"Навіть не знаю, з чим це пов'язано. Вперше, відверто кажучи, такі помилки допускалися професійними футболістами. Дуже засмучена вся команда. Мені потрібно їх вивести з психологічної ями зараз", — сказав в. о. головного тренера збірної України Олександр Петраков.

Наступний матч у кваліфікації світової першості українська збірна зіграє вже 4 вересня у Києві проти збірної Франції. Через дискваліфікацію матч пройде без захисника Віталія Миколенко і півзахисника Олександра Зінченка, повідомляє "Інтерфакс-Україна".