Не допустити війни — тисячі жителів Одеси пройшли патріотичним Маршем єдності (ВІДЕО)

Ілюстративний скриншот відео: kanaldom.tv

Сьогодні, 20 лютого, понад 5 тис. одеситів вийшли на патріотичний Марш єдності. У неділю історичний центр міста засяяв синьо-жовтими квітами, а з гучномовців звучали український гімн та патріотичні гасла, повідомляє "Дом".

Патріотичні гасла, синьо-жовті прапори та багатотисячна колона в самому серці міста — так одесити пройшли Дерибасівською Маршем єдності.

У день Героїв Небесної Сотні на тлі загострення ситуації на Донбасі люди вирішили показати, що Одеса — це українське місто.

Маршрут ходи охопив усі центральні вулиці, а завершився він біля пам'ятника Дюку де Рішельє на Потьомкінських сходах.

Організатори запевняють, що такої кількості учасників не пам'ятають із 2014 року.

"Ви знаєте, одеситів на щось розхитати дуже тяжко. Але тут всі побачили реальну загрозу широкомасштабної війни, а Одесі це непотрібно. Багато людей зголошуються, хочуть пройти якісь вишколи з домедичної підготовки, якісь отримати елементарні ази виживання, військової якоїсь, там науки", — повідомив керівник Південного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам'яті Сергій Гуцалюк.

Учасники ходи кажуть, на тлі російської агресії почуття єднання та підтримки серед людей лише зміцніло.

"Одеса — це Україна. І є люди, які підтримують, більшість одеситів адекватні, вони за Україну. Ми вийшли показати, що так є. Аналогічні марші вже пройшли в багатьох містах України і сьогодні настала черга Одеси", — сказав учасник ходи Олександр.

"Зараз дуже складна ситуація взагалі в країні. І знову ж таки кожен із нас хвилюється через це. І авжеж ми маємо виходити і показувати свою громадську позицію і тим самим показати, що ми сильні і ми всі єднаємося", — поділилася учасниця ходи Олена.

Завершилася хода виступами активістів та учасників маршу. Вони закликали Росію не допустити початку масштабної війни.

Читайте також:Підсумки 20 лютого: День пам'яті Героїв Небесної Сотні, примусове вивезення жителів ОРДЛО до РФ та Марш єдності (ВІДЕО)

Прямий ефір