Навіть якщо людина може нам принести мільйон переглядів, але ми з нею не сходимося цінностями, вона не прийде в "Ебаут", — Ярослава Кравченко

Ярослава Кравченко. Фото: kanaldim.tv

Гостями "Тихого вечора з Оленою Кравець" стали ведучі YouTube-шоу "Ебаут" Катерина Мотрич, Ярослава Кравченко та Наті Гресько. У своїх випусках дівчата з трьох різних позицій обговорюють життєві, але табуйовані теми, пов'язані із сексом та стосунками. Їхня мета — говорити з людьми про те, про що інші соромляться казати. В інтерв'ю Олені Кравець дівчата пояснили, як обирають експертів та теми для своїх випусків.

"Дуже часто ми робимо вибір між зірковістю і експертністю, але пропускаючи наших гостей через "зашкварність". Ми за те, щоб в країні формувався інститут репутації. Навіть якщо людина може нам принести мільйон переглядів, але ми з нею не сходимося цінностями, вона не прийде в "Ебаут", — пояснила вибір гостей Ярослава Кравченко.

Олена Кравець запитала в дівчат, якою могла б бути тема випуску, в який би запросили її саму. Ярослава Кравченко зазначила, що "інститут репутації" Кравець би пройшла, а ось тема залежить від її особистої готовності бути максимально відвертою.

"Це питання до мене самої. Чи завжди я відверта сама з собою. Я не знаю, дівчата, чесно. Тому що ті території, на які ви заходите… Я іноді відчуваю, що в мене немає такої готовності. Потрібна певна відвага", — сказала Олена Кравець.

Повна версія інтерв'юЧи можна поєднувати розмови про війну і про секс: ведучі YouTube-шоу "Ебаут" в гостях у "Тихого вечора з Оленою Кравець"

Гостями 30-го випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: ведучі YouTube-шоу "Ебаут" — Катерина МотричЯрослава Кравченко та Наті Гресько, а також співак, телеведучий і волонтер Volodymyr Dantes.

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. "Тихий вечір з Оленою Кравець" (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримав понад 47 млн переглядів* на диджитал-майданчиках каналу "Дім" (YouTube, Instagram, Facebook, TikTok).

*Дані станом на 20.11.2023

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Медіа-партнери
Прямий ефір