Ми, як соціально відповідальне шоу, готові жертвувати переглядами для того, щоб говорити на важливі теми, — ведуча YouTube-шоу "Ебаут" Ярослава Кравченко

Ярослава Кравченко, Катерина Мотрич та Наті Гресько. Фото: kanaldim.tv

Гостями "Тихого вечора з Оленою Кравець" стали ведучі YouTube-шоу "Ебаут" Катерина Мотрич, Ярослава Кравченко та Наті Гресько. У своїх випусках дівчата з трьох різних позицій обговорюють життєві, але табуйовані теми, пов'язані із сексом та стосунками. Їхня мета — говорити з людьми про те, про що інші соромляться казати. В інтерв'ю Олені Кравець дівчата поговорили про те, чи можна поєднувати розмови про війну і про секс та що з цього зараз більше цікавить суспільство.

"Ми, як соціально відповідальне шоу, готові жертвувати переглядами для того, щоб говорити на важливі теми. Чи можна поєднувати розмови про війну і про секс? Так, тому що купа жінок можуть підтвердити, наскільки змінилося лібідо під час повномасштабного вторгнення. Все пов'язано з зовнішнім стресом, з яким багато хто зіткнувся вперше. Треба пояснювати, що те, що з тобою відбувається всередині, — це нормально, це природньо", — каже Ярослава Кравченко.

Катерина Мотрич додає, що дуже дискомфортно відчувати себе ненормальною людиною. Особисто їй подобається, що їх розмови в "Ебауті" дають іншим можливість  зрозуміти, що вони нормальні.

Повна версія інтерв'юЧи можна поєднувати розмови про війну і про секс: ведучі YouTube-шоу "Ебаут" в гостях у "Тихого вечора з Оленою Кравець"

Гостями 30-го випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: ведучі YouTube-шоу "Ебаут" — Катерина МотричЯрослава Кравченко та Наті Гресько, а також співак, телеведучий і волонтер Volodymyr Dantes.

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. "Тихий вечір з Оленою Кравець" (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримав понад 47 млн переглядів* на диджитал-майданчиках каналу "Дім" (YouTube, Instagram, Facebook, TikTok).

*Дані станом на 20.11.2023

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір