"Ми перестаємо розуміти одне одного, втрачаємо зв'язок і перестаємо бути близькими": Volodymyr Dantes пояснив, чи час вже українцям повертатися з-за кордону

Volodymyr Dantes. Фото: kanaldim.tv

Український співак, телеведучий і волонтер Volodymyr Dantes поговорив у програмі "Тихий вечір з Оленою Кравець" про те, чи час вже жінкам з дітьми, які виїхали за кордон на початку повномасштабної війни, повертатися в Україну. Його дівчина Даша Кацуріна з дітьми вже в Україні і рішення про повернення додому далося парі нелегко.

"Найголовніший фактор — дуже важко бути на відстані. У кожного з нас по-різному несеться життя. Я до останнього, немов останнім пальцем на турніку, тримаюсь за думку, щоб не стати дуже жорстким до тих, хто за кордоном. Я хочу розуміти і нагадую собі, що той, хто не в країні, все одно хоче бути в цій країні. Мені так хочеться думати. Але у нас різні проблеми, ми перестаємо розуміти одне одного. Коли ми перестаємо розуміти одне одного, ми втрачаємо зв'язок, перестаємо бути близькими", — пояснив Volodymyr Dantes.

Для Даші рішення повернутися додому було дуже легким, каже Дантес. Артисту було важко, бо коли кохана перебувала в Польщі з дітьми, він міг спокійно працювати і волонтерити. 

"Мені що вибухи, що не вибухи — я до цього звик. Але Діма Монатік, до речі, у випуску казав, що ви повинні все переживати це разом. Якщо ви вже підписалися на те, що ви родина, то можна пожити якийсь час порізно, але навіщо це життя? Беріть відповідальність. [...] Так, зі мною багато хто не погодиться. Але моя позиція наразі така: якщо ви знаходитесь за кордоном, бо ви зберігаєте життя, будуйте нове покоління, яке повернеться після війни — окей, але, будь ласка, не розповідайте, як вам складно там, як би не було складно. Бо ви не розумієте, як складно тут і як важко тримати всі ці емоції і злобу на тих, хто там. Краще жити в війні разом із родиною, ніж жити порізно", — вважає співак.

У кожного свій вибір і своє життя, каже Volodymyr Dantes, і ми не знаємо, хто правий буде в кінці. Але він вважає, що ми вже втратили тих людей, які з початку повномасштабної війни як виїхала за кордон, так ні разу і не навідувались додому.

Повна версія інтерв'юПро збори на ЗСУ, "Будинок культури" та виставу: інтерв'ю з Volodymyr Dantes у програмі "Тихий вечір з Оленою Кравець"

Гостями 30-го випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: ведучі YouTube-шоу "Ебаут" — Катерина МотричЯрослава Кравченко та Наті Гресько, а також співак, телеведучий і волонтер Volodymyr Dantes.

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. "Тихий вечір з Оленою Кравець" (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримав понад 47 млн переглядів* на диджитал-майданчиках каналу "Дім" (YouTube, Instagram, Facebook, TikTok).

*Дані станом на 20.11.2023

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір