"Ми готували їх до цього": Тімур Мірошниченко розповів, як його рідні діти ставляться до всиновленого з дитбудинку хлопчика 

Тімур Мірошниченко. Фото: kanaldim.tv

У 2023 році український телеведучий Тімур Мірошниченко з дружиною Інною усиновили хлопчика з дитбудинку. Цей процес родина зробила публічним, чим викрила багато підводних каменів процедури та допомогла іншим парам наважитися на цей крок. Тепер Мірошниченки мають двох своїх дітей — Мію та Марка — та всиновленого Марселя. У студії "Тихого вечора з Оленою Кравець" шоумен розповів про те, як його рідні діти поставилися до поповнення в сім'ї.

Перший крок для усиновлення хлопчика сім'я Мірошниченків зробила 2 січня 2023 року — в перший робочий день нового року. 22 червня цього ж року відбулося судове засідання, а потім минув іще місяць, поки рішення не набуло законної сили. Загалом процес тривав сім місяців. 

"Шикарно, тому що ми готували їх до цього значно більше, ніж сім місяців. Півтора року, напевно. Діти чекали малюка значно раніше, їм було важко пояснити, чому так довго він не з'являється у нас. Вони не розуміють бюрократичних процесів і незацікавленості системи. Пам'ятаю, коли ми йшли на перше заняття на курсах усиновлювачів, а це обов'язкова процедура, вони питали: "То ви вже повернетеся з братиком і сестричкою?". Ми казали, що це трішки не так працює, а вони дуже засмутилися. Вони підготували іграшки і взагалі розраховували на двох дітей, але нам не дозволили", — розповів ведучий.

Повна версія інтерв'ю: Усиновлення дитини, Євробачення та 5 років без алкоголю: Тімур Мірошниченко в гостях у "Тихого вечора з Оленою Кравець"

Гостями 22-го випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: телеведучий і шоумен Тімур Мірошниченко та українська співачка, бандуристка KRUTЬ, яка також підготувала надзвичайно ніжну композицію. Ще на вас чекає "чуттєва" українська мова від Олександри Заріцької з гурту KAZKA у рубриці "Філіжанка звуку". 

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. "Тихий вечір з Оленою Кравець" (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримав понад 41 млн переглядів* на діджитал-майданчиках каналу "Дім" (YouTube, Instagram, Facebook, TikTok).

*Дані станом на 16.09.2023

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір