MamaRika та Сергій Середа розповіли, хто з українських легенд футболу за 2,3 млн грн викупив прапор від військових 

Сергій Середа та MamaRika. Фото: kanaldim.tv

В гостях у "Тихого вечора з Оленою Кравець"  українська співачка MamaRika та її продюсер і чоловік Сергій Середа поділились історією невдалого аукціону в Дубай та тим, звідки неочікувано прийшла допомога.

"Дубай — це якась паралельна реальність. Наша колега Вася Фролова робить там все можливе, щоб усіх українців якось збирати докупи. Вони там їм допомагають, влаштовують українські вечори, запрошують українських артистів. Я і не сподівалася, що наших українців там так багато. Вони запросили мене на концерт. Розумію, що людям в Дубаї є звідки взяти гроші і задонатити. Приїхати туди без мети і нічого звідти не привезти нашим хлопцям — це якось не по-християнськи", — розповідає MamaRika.

Сергій Середа додав, що пара має друзів, котрі служать у 3-й окремій штурмовій бригаді. Зіркове подружжя намагається їм допомагати з забезпеченням. Перед поїздкою MamaRika в ОАЕ Сергій зателефонував військовим і запитав, що їм зараз потрібне. Вони відповіли, що наразі збирають на ударний дрон, який коштує близько 2,5 мільйонів гривень.

"Вони кажуть: "Збираємо на цей дрон, хоча б на один". Я кажу: "Відправте нам щось, Настя поїде в Дубаї, зробить там аукціон і виручені кошти вам привезе". Вони нам відправили підписаний прапор — артефакт", — каже Середа.

Цей прапор MamaRika взала з собою в Дубай, аби влаштувати після концерту аукціон, виручити за прапор необхідну суму грошей і придбати захисникам дрон. Однак, виявилося, що влаштовувати такі заходи в ОАЕ заборонено законом.

"Я з таким трепетом взяла цей прапор, приїхала на впевненому і кажу: "Значить, Вась, дивись, ми робим аукціон після концерту, всі донатять, і ми збираємо пацанам на дрон". А вона каже: "Є один маленький нюанс — в Дубаї на державному рівні заборонені всі аукціони". Ти повинен пройти 150 процедур через цих шейхів, підписати, короче це майже неймовірний процес. Майже ніколи не підтверджується. Добро тобі дадуть через рік, і на тому дякую. Я в сльози. Розумію, що не можу просто повернутись додому, ми ж з хлопцями вже поговорили", — каже виконавиця.

Допомога прийшла з неочікуваного місця. Тренер збірної України з футболу Сергій Ребров має дружину — блогерку Анну Реброву. Жінка має свій YouTube-канал. Коли MamaRika приїхала в ОАЕ, Реброва запросила її до себе на інтерв'ю. 

"Вона дивиться, що я просто в сльозах. Вона питає, що сталося. Кажу: "Тут така історія. Ми приїхали і розуміємо, що повернемося додому з пустими руками". Аня каже: "Дай мені, будь ласка, часу до вечора. Мені треба зробити кілька телефонних дзвінків". Після інтерв'ю Аня каже: "Я поговорила з Сергієм, він порадився зі своїми хлопцями — Зінченком, Яремчуком і Ярмоленком. Вони вирішили скинутися і викупити прапор за 2,3 мільйони гривень". Це до сліз! Я навіть зараз про це не можу спокійно говорити!", — поділилась співачка.

Сергій Середа додав, що на ці кошти вони купили не один дрон, а п'ять: два таких ударних, які замовляли військові, і три додаткові маленькі. 

"Це через те, що в Польщі є добрі українці, які намутили знижку. Хлопці були дуже задоволені і нам відправляли відео, як ці дрони виконують свої завдання", — розповів він.

Повна версія інтерв'юПро батьківство та понад 2 млн гривень допомоги ЗСУ: MamaRika та Сергій Середа у програмі "Тихий вечір з Оленою Кравець"

Гостями 31-го випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: MamaRika та Сергій Середа, а також пластуни й пластунки національної скаутської організації України "Пласт" — Марта Кіналь, Владислава Сологуб, Максим Оленський, Катерина Спіжова та їхня виховниця Филимонова Руслана. 

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. "Тихий вечір з Оленою Кравець" (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримав понад 47 млн переглядів* на диджитал-майданчиках каналу "Дім" (YouTube, Instagram, Facebook, TikTok).

*Дані станом на 20.11.2023

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір