Головні завдання Резнікова на посаді очільника Міноборони назвав Никифоров

Олексій Резніков. Фото: minre.gov.ua

Новопризначений міністр оборони Олексій Резніков взяв місяць перерви від спілкування з пресою, щоб увійти в курс справ та провести повний аудит Міністерства оборони. Його головне завдання найближчим часом — зрозуміти, як функціонує відомство, заявив прессекретар президента України Сергій Никифоров у програмі "Взгляд с Банковой" телеканалу "Дом".

"А потім — забезпечення армії. Мені здається, президент саме таке завдання ставив, щоб український військовослужбовець був взутий, одягнений, щоб він харчувався добре, щоб у нього було матеріальне забезпечення хороше, конкурентні зарплати — про це пан Резніков говорив у Верховній Раді при голосуванні за його кандидатуру", — додав він.

Повна версія інтерв'ю: Підсумки участі Зеленського в кліматичному саміті у Глазго: "Взгляд с Банковой" із Сергієм Никифоровим

Нагадаємо, 3 листопада Верховна Рада проголосувала за відставку віцепрем'єрміністра — міністра реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова. 4 листопада Рада призначила Резнікова новим міністром оборони.

Прямий ефір