Є всі підстави говорити про серйозне загострення ситуації на Донбасі, — Кравчук

Леонид Кравчук. Фото: sm.news

Є всі підстави говорити про серйозне загострення ситуації на Донбасі, що вимагає вжиття термінових заходів на всіх рівнях перемовин. Про це в ефірі телеканалу "Дом" заявив очільник української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук.

Він прокоментував сьогоднішній обстріл позицій ВСУ, внаслідок якого загинули четверо українських військових.

"Такі агресивні дії з боку Росії та окупаційної адміністрації ОРДЛО свідчать про те, що під загрозою виконання головного документа, яким ми керуємося при дотриманні режиму тиші. Під загрозою ухвалення інших важливих рішень, які стоять на порядку денному", — сказав Кравчук.

Він нагадав, що з російської сторони йде блокування роботи політичних радників лідерів країн Нормандського формату, які не збираються на засідання через "особливий погляд" Росії.

"Таким чином, є всі підстави говорити про загострення, серйозне загострення ситуації та необхідності вжиття термінових заходів на всіх рівнях — на рівні Нормандського формату, на Мінському майданчику перемовин та українською владою", — заявив Леонід Кравчук.

Нагадаємо, сьогодні, 26 березня, в Донецькій області в результаті прицільного обстрілу позицій ВСУ з боку незаконних збройних формувань загинули четверо українських військових, ще двоє були поранені. У зв'язку з цим українська делегація в Тристоронній контактній групі скликала екстрену нараду.

Прямий ефір