Протест гірників українських шахт: що сталося

5 травня в Луганській області відмовилися виходити із забою 15 гірників шахти "Горська" на підконтрольній українському уряду території. У такий спосіб вони вимагали виплатити заборгованість із зарплати. На поверхню гірники вийшли тільки 8 травня, а вже 12-го представники цієї шахти та інших вугільних підприємств України, зокрема й приватних, приїхали вимагати свою зарплату до Києва – спочатку до Офісу президента, а потім до Міненерго. Йшлося про понад 1 мільярд гривень, і шахтарям пообіцяли цю суму виплатити.

Більше розповів журналіст Василь Панасюк у своєму блозі "А как там дома? Донбасс".

Прямий ефір