Опечатано ОРДО: кому віддадуть "безхазяйне" житло людей, які залишили Донецьк

У Донецьку почали опечатувати порожні квартири. Житло, господарі якого давно виїхали з території ОРДО й не платять за послуги ЖКГ, почали арештовувати співробітники "виконавчої служби". Поки одні квартири опечатують, в інші самопроголошена "влада" заселяє людей.

Більше розповів журналіст Василь Панасюк у своєму блозі "А как там дома? Донбасс".

Прямий ефір