Як потрапити до Луганська без "місцевої" реєстрації

Зараз самопроголошена "влада" ОРЛО пускає на підконтрольну їм територію тільки тих, у кого в паспорті є реєстрація на непідконтрольній частині цієї області. Ті, у кого її немає, змушені писати спеціальну заяву, щоб потрапити до списків на в'їзд.

Більше розповів журналіст Василь Панасюк у своєму блозі "А как там дома? Донбасс".

Прямий ефір