Як потрапити до Луганська без "місцевої" реєстрації
30 Квітня / 2021
Зараз самопроголошена "влада" ОРЛО пускає на підконтрольну їм територію тільки тих, у кого в паспорті є реєстрація на непідконтрольній частині цієї області. Ті, у кого її немає, змушені писати спеціальну заяву, щоб потрапити до списків на в'їзд.
Більше розповів журналіст Василь Панасюк у своєму блозі "А как там дома? Донбасс".
20 Червня / 2026





