Війна Росії з Україною незабаром вступить в нову фазу, — британська розвідка

На передовій. Фото: ГШ ЗСУ/Facebook

Війна Росії з Україною ось-ось вступить в нову фазу, коли найзапекліші бої перемістяться на лінію фронту протяжністю приблизно 350 км, що простягнулася на південний захід від Запоріжжя до Херсона паралельно річці Дніпро. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії в Twitter, інформує "Дом".

За даними британської розвідки, російські сили концентруються на півдні в очікуванні контрнаступу України або в межах підготовки до можливого наступу. Довгі колони російських військових вантажівок, танків, артилерії та іншого озброєння продовжують віддалятися від українського Донбасу і прямують на південний захід.

Як повідомили у Лондоні, є інформація про переміщення техніки з окупованих Росією Мелітополя, Бердянська, Маріуполя та з материкової частини Росії через Керченський міст до Криму.

"Батальйонно-тактичні групи (БТГ), що налічують від 800 до 1000 військовослужбовців, були перекинуті в Крим і майже напевно будуть використовуватися для підтримки російських військ у Херсонській області", йдеться в повідомленні.

Крім того, 2 серпня в Крим була перекинута нова БТГ, також триває передислокація БТГ зі Східного угруповання військ. Найімовірніше, найближчими днями вони будуть відправлені до Херсонської області, вважають у Міноборони Британії.

За даними британської розвідки, українські сили зосереджують свої удари на мостах, складах боєприпасів і залізничних коліях, які дедалі частіше наносяться в південних областях України. Цілі містять стратегічно важливу залізничну гілку, яка пов'язує Херсон з окупованим Росією Кримом, щоб спробувати вплинути на здатність Росії поповнити запаси.

Читайте також: Для "референдумів" Росії потрібне перемир'я — причину пояснив Жданов (ВІДЕО)

Прямий ефір