Від Донецька до Львова: виставку акварелей, присвячену українським містам, відкриють в Японії

Виставку акварельних робіт молодої художниці Марини Мазневої, присвячену українським містам, проведуть у місті Касукабе (префектура Сайтама) з 29 липня по 20 серпня. Про це повідомляє посольство України, інформує "Дім".
"Завдяки її акварелям ви зможете помандрувати відомими куточками України — сходу до заходу, від Донецька і Бахмута до Львова і Івано Франківська", — йдеться у повідомленні.

Виставку можна відвідати безкоштовно щодня з 10:00 до 17:00 у приміщенні Fureai Cube (1 chome-1-7 Minami, Kasukabe-shi, Saitama-ken). Кураторкою проєкту виступила Дарія Муракамі.
Посольство України подякувало місту Касукабе та організації Global Family за підтримку ініціативи.
Читайте також: Антарктичний сендвіч: унікальний айсберг із синьою "начинкою" помітили українські полярники (ФОТО)
Нагадаємо, раніше у самому центрі міста Салоніки (Греція) відкрили виставку "Покоління війни".













