Україна успішно застосовує HIMARS для ураження російських командних пунктів, — представник Міноборони США

HIMARS. Фото: ukranews.com

Українські збройні сили успішно використовують ракетну систему High Mobility Artillery Rocket Systems (HIMARS) для ураження російських командних пунктів, російських військ та послаблення їхньої спроможності на полі бою. Про це повідомив високопоставлений представник Міністерства оборони США, інформує "Дом" з посиланням на CNN.

"Українці ретельно обирають цілі, які підривають зусилля Росії більш систематично, ніж вони могли б зробити з артилерійськими системами меншої дальності",  — сказав представник Пентагону.

Чиновник визнав, що Україна все ще знаходиться на початку застосування HIMARS, але ефективно використовує їх після короткого періоду навчання, який нещодавно закінчився.

"Українці насправді систематично обирають цілі, а потім точно по них вражають, тим самим надаючи зниження потенціалу Росії", — сказав він.

Як уточнюється, дальність HIMARS становить понад 60 кілометрів, це дозволяє ЗСУ завдавати ударів здалеку і з більшою точністю, ніж артилерія меншої дальності. В Україну вже надійшло як мінімум чотири ракетні системи, ще чотири мають надійти.

Читайте також: "Успішно працюють на передовій": воїни ЗСУ застосовують польські гаубиці "Краб" (ФОТО)

Прямий ефір