Рейтинг довіри українців очолив Володимир Зеленський, — соцопитування (ВІДЕО)

Фото ОП

Згідно з новим соціологічним дослідженням групи "Рейтинг" 41% укрїнців довіряють президенту Володимиру Зеленському. Крім того, понад 26% опитаних підтримали б голову держави, якби вибори відбулися найближчої неділі, повідомляє телеканал "Дом".

За 596 днів президенства Володимира Зеленського, після складних і тривалих переговорів, додому із застінків Кремля, ОРДЛО і окупованого Криму повернулися 129 українців. Президент займався питаннями внутрішньої і зовнішньої політики держави і не фігурував у жодному гучному скандалі.

У цьому, на думку експертів, і полягає головний секрет високого рівня довіри українців главі держави.

Читайте також: Україна покращила позиції у рейтингу паспортів світу

"Дивіться, навіть ті скандали, які були при владі, вони не стосувалися самого президента. А скандалів, пов'язаних особисто з ним, ми в принципі згадати особливо не можемо, — зазначає політолог Ігор Рейтерович. — Це впливає на його рейтинг, який дійсно демонструє поки завидну стабільність і за великим рахунком не сильно відрізняється від тих цифр, які він отримав в 2019 році в першому турі".

Також експерти акцентують, що завдяки президентській програмі "Велике будівництво", всього за рік Україна піднялася на 20 позицій у світовому рейтингу якості доріг.

Як вже повідомлялося, новорічне привітання Володимира Зеленського подивилися 70% українців.

Прямий ефір