Політв'язня Приходько етапували в російську в'язницю для особливо небезпечних злочинців (ВІДЕО)

Олег Приходько во время заседания суда. Фото: graty.me

Засудженого в РФ кримчанина Олега Приходько етапували до в'язниці для особливо небезпечних злочинців — "Владимирський централ". З'ясувати його місцезнаходження після двох місяців пошуків вдалося його адвокату, повідомляє телеканал "Дом".

Адвокат Назім Шейхмамбетов отримав офіційну відповідь на запит про місцезнаходження засудженого за надуманим звинуваченням у тероризмі кримчанина з Федеральної служби виконання покарань Росії (ФСВП).

У березні цього року суд в Ростові-на-Дону визнав Олега Приходько винним в зберіганні вибухівки та підготовці до теракту і засудив до п'яти років колонії суворого режиму.

Адвокат Микола Полозов в ексклюзивному коментарі телеканалу "Дом" розповів, що ув’язнення у "Владимирському централі" може стати серйозним випробуванням для Приходько.

"Той факт, що за вироком суду спочатку Олег Приходько буде перебувати саме в умовах в'язниці — це досить серйозне випробування для нього як для людини немолодої, оскільки умови чисто фізично досить важкі, я не кажу вже про психологічний тиск з боку персоналу", — зазначив Полозов.

Читайте також: Це бездушна машина без людських цінностей, — правозахисниця про репресивну систему в Криму

Нагадаємо, раніше адвокат розповів про ситуацію з українським політв'язнем Бекіровим.

Прямий ефір