Наші хлопці міцно тримають позиції — звернення Зеленського в 189-й день війни (ВІДЕО)

Володимир Зеленський. Скриншот відео: kanaldom.tv

Відбулося засідання Ставки верховного головнокомандувача. На Донбасі тривають важкі бої. Понад 1,5 млн тонн українського продовольства експортовано морським шляхом. Про це сьогодні, 31 серпня, у 189-й день війни у вечірньому зверненні заявив президент України Володимир Зеленський, інформує "Дом".

Він не став розкривати деталі засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якій були присутні всі відповідні керівники.

"Скажу лише одне: хочу подякувати від імені нашої розвідки всім тим нашим людям, які дуже міцно нас підтримують на півдні нашої держави, а особливо в Криму. Розвідники вдячні за надану інформацію та відпрацюють її по максимуму. Хай вороги не забувають, на чиєму півострові вони перебувають. Тимчасово перебувають", — зазначив президент.

Глава держави звернув увагу на те, що на Донбасі ведуться важкі бої.

"Гарячі точки регіону не змінилися. Наші хлопці міцно тримають позиції", — повідомив він та подякував кожному воїну за стійкість.

Сьогодні Зеленський провів нараду з представниками парламенту та уряду України щодо поточних планів державної роботи. Також взяв участь у роботі Forum 2000, який відбувся в Празі. Він звернувся до учасників форуму і закликав їх посилювати підтримку України.

"Зокрема, має бути нарешті врегульоване питання щодо обмеження європейських віз для громадян Росії. Вважаю, що це принизливо для Європи, коли її розглядають просто як один великий бутик чи ресторан. Європа — це територія передусім цінностей, а не примітивного споживання", — сказав президент.

Крім того, Зеленський розповів, що Україна повернула статус реального гаранта продовольчої безпеки африканських країн.

"23 тис. тонн української пшениці за Продовольчою програмою ООН вже прибули в порт Джибуті й будуть доправлені мешканцям Ефіопії, де зараз найгірша посуха за останні 40 років і мільйони людей — на межі голоду", — наголосив глава держави.

Загалом, за його словами, вже понад 1,5 млн тонн українського продовольства експортовано морським шляхом.

"Робимо все, щоб світ відчував значення України й був вдячний нашим людям", — акцентував він.

Президент підписав указ про нагородження 149 учасників бойових дій, з них 15 — посмертно.

Читайте також: В Україні зараз — вирішальна битва за свободу, всі, хто за свободу, мають бути разом, — Зеленський (ВІДЕО)

Прямий ефір