Після складного поранення та реабілітації відкрив барбершоп — історія військового

Максим Шеремет. Скриншот: kanaldim.tv

Військовий Максим Шеремет пів року провів на передових позиціях, доки не отримав важке осколкове поранення. З усієї групи дивом вижив лише він. Зараз хлопець перебуває на реабілітації, але з нетерпінням чекає можливості повернутися у військо. Тим часом його друг продовжуватиме спільну справу в тилу, йдеться у матеріалі "Ранку Вдома".

Коли Росія розпочала велику війну Максиму Шеремету було 19 років. Він навчався в Національній академії внутрішніх справ. В перший день повномасштабного вторгнення перебував у казармі навчального закладу. Прямо звідти разом з друзями поїхав до військкомату, щоб стати на захист батьківщини.

"Пішов воювати сам, ні від кого не ховаючись. Взагалі, я хотів зробити свій внесок в історію. До тероборони нас не взяли, казали, що нам ще рано воювати. Нас включили у резерв", — пригадує військовослужбовець ЗСУ Максим Шеремет.  

Так і не отримавши відповіді, Максим пішов в добровольчий батальйон Правий сектор, який згодом офіційно став 67 бригадою ЗСУ. Спочатку хлопець отримав посаду стрільця, потім гранатометника. Нині він оператор ударних дронів.

"Перші мої бойові виходи взагалі були під Бахмутом. Там дуже сильний бій був. Через два тижні я вже був в Бахмуті самому. Потім ми в Бахмуті прикривали відхід наших бригад, прикрили та вийшли звідти. Потім ми були на відновленні, і там теж був певний час, і після відновлення ми потрапили в Луганську область", — каже військовий.

Там було справжнє пекло, згадує Максим. Понад пів року він провів на передових позиціях аж до 11 жовтня, коли отримав важке осколкове поранення. У захисника були поранення голови, ніг та рук. Він пережив низку складних операцій і завдяки підтримці друзів досить швидко став на ноги.

"Після таких поранень типу або військових чекає тривала реабілітація, бо це ураження мозку. Мені пощастило, організм сильний, переборов все. Вже на третій день після поранення міг гуляти на вулиці", — зізнався Максим Шеремет.

Повний наснаги, цілеспрямований Максим не міг сидіти без діла і вирішив створити власний бізнес. У цьому йому допоміг найкращий друг, який поруч ще з часів навчання в академії. Це Максим Куйбіда. Хлопець закінчив курс барбера і вже кілька років працював майстром, тож добре знався на цій справі.

Друзі швидко знайшли приміщення, самостійно зробили ремонт та облаштували затишний куточок, який назвали "Чорне сонце". Це давній слов'янський оберіг. Тут у вільний час Максим Шеремет переймає від товариша основи перукарської майстерності. Військовим хлопці роблять великі знижки, частину прибутку донатять побратимам. Незабаром Максим Шеремет повернеться до побратимів на передову, а його тезка розвиватиме бізнес і чекатиме найкращого друга, аби відсвяткувати перемогу разом.

Також цікаво: Проєкт "Голоси такмеду": українські актори, співаки та ведучі озвучили ролики про тактичну медицину  

Прямий ефір