Підвищення оплати праці педагогів анонсував Лісовий

Ілюстративне фото: education.24tv.ua

Наступний етап підвищення оплати праці педагогів, після січневого, відбудеться у вересні. Про це повідомив міністр освіти і науки (МОН) України Оксен Лісовий за результатами участі у фестивалі “Вчителі Майбутнього 2026”, інформує "Дім".

Він наголосив, що вже пʼятий рік повномасштабного вторгнення РФ система освіти тримається насамперед завдяки вчителям. Майже 400 тисяч педагогів щодня навчають понад 3,7 мільйона дітей у надзвичайно складних умовах.

Вчителі разом з освітніми управлінцями продовжують працювати під час повітряних тривог, відключень світла, вимушених переїздів, додав міністр. 

“Саме тому наше завдання як держави — бути такими ж відповідальними перед учителем, як учитель сьогодні є відповідальним перед своїми учнями. Розумію, що питання оплати праці залишається одним із найчутливіших для вчительської спільноти. Водночас було б неправильно говорити, що держава не реагує на цей запит. Попри всі труднощі, цього року підвищення оплати праці педагогів продовжується: після січневого підвищення наступний етап відбудеться у вересні. Робота над цим питанням триває”, — поінформував очільник МОН.

Читайте також: Реформа НУШ, безпека дітей та дефіцит вчителів: головні виклики для української школи пояснила освітня омбудсменка

Медіа-партнери
Прямий ефір