Кримінальні провадження проти мера Святогірська були ще до 24 лютого, буде додана стаття держзрада, — Кириленко

Володимир Бандура. Фото: особиста сторінка у Facebook

Кримінальні провадження проти Святогірського міського голови Володимира Бандури були ще до 24 лютого. Тепер до них доєднаються звинувачення у державній зраді. Посадовці, які пішли на колаборацію з російським окупантом на Донеччині, так чи інакше пов’язані із забороненою партією "ОПЗЖ". Про це сьогодні, 13 червня, повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, інформує кореспондент телеканалу "Дом".

"Це місто, де відбувалися вибори, та на виборах восени 2020 року цей суб'єкт отримав більше права від виборців та був обраний. Його основним прихильником була відома багатьом Наталія Королевська, ставлеником якої був зазначений суб'єкт. За його управлінськими якостями, навіть викликаючи його до себе, я навряд чи отримав би якусь компетентну та мотивовану відповідь з тих проблем, які відбувалися у місті. Проблеми вирішувалися навіть без його втручання. Я чудово обізнаний, які кримінальні провадження були зареєстровані ще до 24 лютого за вказаним суб'єктом і чітко було зрозуміло і ясно чим закінчить цей управитель і чим для нього закінчиться кар'єра керівника міста Святогірська. Я говорю виключно про економіку, я знаю, як їм за бюджетні кошти міста будувалися садочки. Тому в цьому напрямку ми не просто працювали, а результат буде незалежно як би він зблизився з псевдореспублікою чи ні. Результат буде і вже правоохоронні органи в цьому напрямку робитимуть відповідні заяви", — розповів він.

Кириленко зазначив, що до цього буде додано статтю "Державна зрада".

"Як далі відбуватиметься і як буде нами вжито заходів, вже всіх необхідних, і після звільнення цієї громади, ми повідомимо додатково. Я чітко знаю, як ми рухаємось. Компетентність цього 30-річного суб'єкта викликає у мене величезні сумніви, але те, що розкрадалися гроші… і цьому вже надано юридичну оцінку, відбувається низка важливих експертиз. Він точно не уникне українського правосуддя. Ми бачимо дивну тенденцію, там, де у нас є ця заборонена партія "ОПЗЖ" одразу ж лояльність до цих псевдореспублік", — додав начальник ДонОВА.

Читайте також: На нас чекає велика робота в деокупованій Харківській, а також Донецькій та Луганській областях, — Монастирський про колаборантів

Нагадаємо, від проросійського впливу на внутрішню політику намагаються захистити виборців українські законодавці. "Соціалістична партія України", "Опозиційна платформа — За життя" ("ОПЗЖ"), "Партія Шарія", "Наші", "Опозиційний блок" — фракцій цих партій у Верховній Раді та місцевих радах більше немає. Рішення призупинити їхню діяльність наприкінці березня ухвалила РНБО.

Медіа-партнери
Прямий ефір