Кожен COVID-вакцинований громадянин отримає 1 тис. грн, — Зеленський (ВІДЕО)

Володимир Зеленський. Фото: скріншот відеозвернення

Кожен громадянин України, який пройшов повний курс вакцинації проти COVID-19, тобто зробив два щеплення, зможе отримати 1 тис. грн. Спочатку — через застосунок "Дія". Програма стартує від 19 грудня. Про це сьогодні, 15 листопада, повідомив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні, інформує "Дом".

"Для того, аби дихати легше було бізнесу і громадянам, що постраждали від COVID, держава продовжує як наявні програми підтримки, так і розробляє низку нових інструментів. Один з них запрацює найближчим часом. Це підтримка тих сфер, які постраждали від карантину більше за інших, а саме креативний, спортивний та транспортний сектори економіки. Програма працюватиме так: кожен, хто отримав два щеплення, зможе отримати 1 тис. грн. Швидко і зручно, тобто через застосунок "Дія". За ці кошти можна буде придбати абонемент до спортзалу або фітнесклубу, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр. Або купити квитки для мандрівок всередині країни на внутрішні, авіа та залізничні перевезення", — розповів він.

За словами президента, до кінця року на програму буде виділено близько 3 млрд грн. Стільки ж — на початку 2022 року.

Також розглядається альтернативний варіант.

"Ми розуміємо, що смартфони і "Дія" поки що, на жаль, є не у кожного. Тож ця програма діятиме не один місяць і держава забезпечить альтернативну можливість отримати 1 тис. грн всім вакцинованим громадянам України. Зокрема людям похилого віку, про що повідомимо незабаром. Держава нікого не залишить без допомоги і без підтримки", — зазначив Володимир Зеленський.

Читайте також: Госпіталізованих — на 13% менше: про стабілізацію COVID-ситуації в Україні заявив Ляшко (ВІДЕО)

Нагадаємо, власники паспорта-книжки також можуть отримати COVID-сертифікат у застосунку "Дія".

Як повідомлялося раніше, згенерувати COVID-сертифікат як на порталі, так і в застосунку "Дія" відтепер громадяни України можуть без використання електронного підпису, зокрема і Дія.Підпис. Уряд спростив отримання COVID-сертифікатів у "Дії".

Прямий ефір