Галицька Діва — про силу гумору: як тіктокер Андрій знімає вірусні відео про українок

Блогер Андрій, або Галицька Діва. Фото: kanaldom.tv

Десятки жіночих образів, виразний тон та кумедно обіграні буденні ситуації. Такий контент в TikTok знімає блогер Андрій, відомий як Галицька Діва. Він точно знає, як змусити країну сміятися навіть у складні часи. Де бере ідеї, натхнення та сили для того, аби створювати жартівливі відео, які дивляться навіть військові, Андрій розповів у "Ранку Вдома".

Ведучі — Лілія Ребрик та Костя Октябрський.

— Як виникла ідея створення гумористичного каналу з жіночими образами?

— Спонтанно. Після двох місяців повномасштабного вторгнення гуділи Telegram-канали про вильоти винищувачів. Потім з'явились меми про те, як українці попереджають одне одного про небезпеку. В основному жартували про жінок, які передають непевну інформацію. Здається, в кожному будинку живе така консьєржка або сусідка, яка стверджує: "О сімнадцятій годині щось прилетить, інформація перевірена!". От я почав спостерігати за цим і знімати відео про таких жіночок. Так пішло-поїхало.

Операторки обленерго, медсестри та інші ролі. Звідки такі глибокі знання теми?

— Я просто уважно спостерігаю за колежанками та й за іншими жінками. Можу отак подивитися на поведінку жінки у тій чи іншій ситуації й раптом в голові народжується ідея для нового відео.

Тобі самому подобається те, що ти робиш?

— Звісно, що подобається. Є фідбек, тож хочеться ще більше кумедних відео знімати. Коли все починалося, то чекав на негативні відгуки. Натомість отримав позитивні коментарі. Після перших відзнятих відео стало зрозуміло, що людям треба позитивні емоції. Гумор рятує. Було багато повідомлень від жінок. Одна з них зізналась, що сміялися вперше з моменту загибелі її чоловіка. А це майже рік. Лисичанськ, хлопці пишуть, що раніше такого не дивилися, але зараз їх це підбадьорює. Тобто навіть військові дякують за гумор. Це надихає.

Де зараз черпаєш натхнення?

— Підтримка людей надихає, хейту немає. На п'ятсот позитивних коментарів може бути п'ять негативних, але я на це не реагую. Не уявляю, що роблять блогери з мільйонною авдиторією. Не вважаю себе блогером, але популярність дійсно якось спонтанно на мене звалилась. Буває таке, що люди впізнають на вулиці, підходять і просто дякують за настрій. Ось цей позитив і змушує шукати нові ідеї.

Чим ти займався до того, як став блогером?

— Працював і досі працюю в рекламному агентстві. Просто тепер маю хобі — знімати в TikTok.

— Маєш бажання розвиватися?

— Так. Зараз прагну навчатись акторської майстерності та ораторського мистецтва.

Також цікаво: Як розвинути почуття гумору: поради психологині Наталі Підлісної

Прямий ефір