Одягає жінок плюс-сайз в брендові речі з секонд-хенду — історія підприємиці

Наталя Раткіна. Скриншот: kanaldim.tv

Вона допомагає жінкам повірити в себе та впевнена, що кожна може мати неймовірний вигляд незалежно від фінансів, статусу та віку. Підприємиця Наталя Раткіна у прямому ефірі продає речі для жінок плюс-сайз, які відшукує на секонд-хенді. Наталя вчить підписниць відчувати себе красивими, приділяти собі увагу та час. Завдяки своїм марафонам з макіяжу, вона також допомагає ЗСУ, йдеться у "Ранку Вдома".

За 40 хвилин прямого етеру у TikTok підприємець Наталя Раткіна продає понад 100 речей, які відшукує на секонд-хенді для жінок плюс-сайз. У такий спосіб намагається надихнути їх ставати гарнішими і, незалежно від ваги, любити себе.

"Я хочу донести всім жінкам, незалежно від ваги та статусу, що вони можуть бути гарними, ти маєш кайфувати від себе. Бо щастя це не те, що навколо. Щастя є в тобі", — запевняє підприємиця Наталя Раткіна.

За освітою Наталя — сімейна лікарка. Ще під час навчання в університеті жінка захопилася візажем, а коли завагітніла, залишила інтернатуру й вирішила своє хобі зробити роботою.

"Я така людина, якій потрібен рух. Мені приємно залежати від чоловіка, але краще, коли знаєте, скільки збереження. Для мене дуже важливо бути реалізованою. Одного разу я попросила у чоловіка 15 000 гривень на навчання. Пообіцяла, що за місяць віддам йому ці гроші", — додає підприємиця.  

Вже за місяць Наталя почала приймати перших клієнтів вдома, а пізніше розробила навчальний курс з візажу. Жінка насолоджувалась своїми досягненнями й раділа успіхам учнів. Втім, повномасштабний наступ Росії все змінив. Родина з маленькою дитиною виїхала на Хмельниччину.

Повернувшись додому, Наталя вирішила продовжити свою справу. Відкрила студію макіяжу, де допомагала жінкам позбутися стресу, почуватися гарними попри обставини. Крім цього, влаштовувала професійні онлайн марафони, на яких збирала гроші для Збройних Сил України.

З початком великої війни через сильний стрес Наталя стрімко набрала вагу до 120 кілограмів. Своїм позитивом та оптимізмом почала ділитися у TikTok. У блозі розповідала про проблеми, які має через надмірну вагу. Також почала купувати брендові речі на секонд-хенді й демонструвала свої луки підписникам. 

Водночас Наталя наважилася на баріатричну операцію, бо надмірна вага почала впливати на здоров'я. За кілька місяців жінка схудла на 15 кілограмів, а стильні речі з секонд-хенду стали для неї великими. Тоді вона спробувала продати їх через соцмережі.

"Я раз вышла в прямой эфир и продала все. Потом оказалось, что для женщин плюз-сайз сложно найти новые красивые вещи. Так что я пошла в секонд-хенд", — зізналася підприємиця-блогерка.

Двічі на тиждень Наталя розшукує для своїх підписників стильні брендові речі й тішиться, що робить жінок щасливішими. З кожної проданої речі Наталя донатить на ЗСУ, підтримує жінок у своєму блозі та мріє про власний бренд одягу для пишних жінок.

Читайте також: Відома архітекторка допомагає українським родинам відбудовувати житло  

Прямий ефір