Серіал "Моє кіно" — у списку номінантів "Золотої дзиґи 2024"

Українська кіноакадемія оголосила список номінантів на VIII Національну кінопремію "Золота дзиґа". У номінацію "Найкращий серіал" увійшов серіал "Моє кіно" режисера Сергія Сторожева, який знято за державної підтримки.

"Моє кіно" — історія, яка говорить про те, як важливо рідним людям шукати порозуміння, бути відвертими і йти назустріч одне одному за будь-яких обставин, адже ми живемо в  такий час, коли другого шансу може просто не бути. Серіал "Моє кіно", що став одним з переможців мистецького конкурсу на виробництво серіалів та фільмів сучасної тематики, знято на замовлення державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України".

Головні ролі у стрічці зіграли Катерина Кузнецова, Катерина Варченко, Костянтин Октябрський, Олександр Піскунов та Євген Овчаров. Режисер — Сергій Сторожев, продюсер — Кирило Бін.

Прем’єра серіалу відбулась  в ефірі телеканалу "Дім" 24 лютого. Наразі серіал доступний для перегляду YouTube-каналі "Дім", де він вже отримав 1 млн переглядів, та на платформі "Київстар ТБ".

Разом з драмою "Моє кіно" у номінацію "Найкращий серіал" увійшли серіали:

  • "Перевізниця" (продюсери Євген Тунік, Анастасія Батаєва-Докаленко, Людмила Семчук, Катерина Шевелюк, режисер Євген Тунік);
  • “Українські палаци. Золота доба-2” (продюсери Акім Галімов, Руслан Шаріпов, Станіслав Зурахов, режисерка Дарія Саричева).

Цьогоріч кінопремію "Золота дзиґа" вручатимуть у 23 номінаціях. Члени Кіноакадемії шляхом голосування визначать переможців у 21 номінації, рішенням правління та наглядової ради Української кіноакадемії буде названо переможця в номінації "Відкриття року”. А володаря/володарки премії за внесок у розвиток українського кінематографа визначить Національна спілка кінематографістів України (НСКУ).

Кіноакадеміки сформували перелік номінантів зі списку, до якого увійшло 50 робіт. Лідером за кількістю номінацій став фільм “Ля Палісіада”, який представлений у 14 номінаціях. За ним йде стрічка “Довбуш”, у якої 13 номінацій, а замикає трійку лідерів фільм “Уроки толерантності” – 8 номінацій.

З 14 травня до 20 червня відбудеться голосування за переможців цьогорічної Кінопремії. Імена переможців будуть оголошені у серпні 2024 року.

Прямий ефір